Kiptaş Hoşdere Evleri 600 Konuttan Oluşacak

03 Mart 2015
PAYLAŞ
Kiptaş Hoşdere Evleri 600 Konuttan Oluşacak

Emlak ve gayrimenkul piyasasının öncü firmalarından Kiptaş, Başakşehir Hoşdere'de 600 konutluk yeni konut projesini hayata geçirecek.

Başakşehir'in Hoşdere bölgesinde yeni konut projesi inşa edecek olan Kiptaş, 600 konut olarak planlanan konut projesini genel seçimler öncesinde satışa çıkarmayı hedefliyor. Kiptaş'ın 600 konutluk yeni projesi Pazartürk'e komşu olacak.

KİPTAŞ BAŞAKŞEHİR HOŞDERE PROJESİ DETAYLARI

Kiptaş Başakşehir Hoşdere projesinde daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunulacak. 14 katlı 12 bloktan oluşacak Kiptaş'ın yeni konut projesi yaklaşık 64 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri

-

Kiptaş yetkilileri Hoşdere'deki yeni konut projesini 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde satışa çıkarmayı planlıyor. 25 bin 920 metrekarelik alanda yükselecek olan Kiptaş Hoşdere projesi için inşaat çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak.

KİPTAŞ HOŞDERE PROJESİ 2018 YILINDA TESLİM

Kiptaş Hoşdere konut projesinde 2 adet 3 katlı otopark, sosyal tesis, yüzme havuzu, dinlenme alanları, çocuklar için özel alan gibi sosyal donatılar yer alıyor. Toplam inşaat alanı 90 bin 899 metrekare olan Kiptaş Hoşdere projesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Kiptaş Hoşdere projesine ait ilk fotoğraflar :

Galeri

-

Kiptaş Hoşdere Evleri


"Kiptaş Hoşdere Evleri 600 Konuttan Oluşacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap