Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi Onaylandı

05 Mart 2015
PAYLAŞ
Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi Onaylandı

KİPTAŞ Hoşdere Evleri projesi, Kiptaş'ın Başakşehir'deki 600 konutluk yeni projesi olarak lanse edildi. Bakanlık Kiptaş Hoşdere Evleri projesine onay verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kiptaş, Başakşehir Hoşdere'de Pazartürk ile Bilfen'in arasında 600 konutluk yeni projeye başlayacak. Projenin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerden önce kuralı olarak satışa sunulması bekleniyor.

KİPTAŞ HOŞDERE EVLERİ PROJESİ DETAYLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kiptaş, Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde Pazartürk ile Bilfen'in arasında bir konut projesi inşa edecek.

600 konut olarak planlanan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi için 20 Şubat 2015 tarihinde başvuru yapılmıştı. Proje dün bakanlık tarafından onaylandı.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi

-

25 bin 920 metrekare arsa alanında inşa edilecek olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi 90 bin 899 metrekare toplam inşaat alanına sahip. Kiptaş Hoşdere Evleri yaklaşık 64 milyon TL proje bedeline sahip.

Bu yılın ilk yarısında başlayacak olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacak. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri olacak.

14 katlı 12 blok olarak planlanan Kiptaş Hoşdere Evleri projesinde blokların taban alanı 5 bin 820 metrekare. Projede sosyal tesis, 2 tane 3 katlı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı gibi sosyal olanaklar mevcut.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi

kiptashosdere


"Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi Onaylandı" haberine ait 1 yorum

HİLMİ AYDIN

08 Jan 2016, 02:36

Yıllardan beri hayal ediyrum bi evim olsun diye vede allah nasip ederse buradan düşünüyorum müracat için neler gerekli ?

Yorum Yap