Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi Onaylandı

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Mart 2015
Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi Onaylandı

KİPTAŞ Hoşdere Evleri projesi, Kiptaş'ın Başakşehir'deki 600 konutluk yeni projesi olarak lanse edildi. Bakanlık Kiptaş Hoşdere Evleri projesine onay verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kiptaş, Başakşehir Hoşdere'de Pazartürk ile Bilfen'in arasında 600 konutluk yeni projeye başlayacak. Projenin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerden önce kuralı olarak satışa sunulması bekleniyor.

KİPTAŞ HOŞDERE EVLERİ PROJESİ DETAYLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kiptaş, Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde Pazartürk ile Bilfen'in arasında bir konut projesi inşa edecek.

600 konut olarak planlanan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi için 20 Şubat 2015 tarihinde başvuru yapılmıştı. Proje dün bakanlık tarafından onaylandı.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi

-

25 bin 920 metrekare arsa alanında inşa edilecek olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi 90 bin 899 metrekare toplam inşaat alanına sahip. Kiptaş Hoşdere Evleri yaklaşık 64 milyon TL proje bedeline sahip.

Bu yılın ilk yarısında başlayacak olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacak. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri olacak.

14 katlı 12 blok olarak planlanan Kiptaş Hoşdere Evleri projesinde blokların taban alanı 5 bin 820 metrekare. Projede sosyal tesis, 2 tane 3 katlı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı gibi sosyal olanaklar mevcut.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Projesi

kiptashosdereHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

HİLMİ AYDIN

08 Jan 2016, 02:36

Yıllardan beri hayal ediyrum bi evim olsun diye vede allah nasip ederse buradan düşünüyorum müracat için neler gerekli ?


GÜNDEM HABERLERİ


Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe projesinin 4. etabı start alıyor. İşte Kiptaş Vaditepe 4. etap detayları...

09 Mayıs 2016


İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

Kentsel dönüşümün mantığının değiştirilmesi gerektiğini belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım,

18 Nisan 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat