Kiptaş Hoşdere Evleri Projesinden Memurlara Özel Satış

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Mart 2015
Kiptaş Hoşdere Evleri Projesinden Memurlara Özel Satış

Kiptaş'ın Başakşehir'de hayata geçirdiği KİPTAŞ Hoşdere Evleri projesi memurlara özel satışa çıkacak. İşte Kiptaş Hoşdere Evleri satışının detayları...

Kiptaş'ın 600 konuttan oluşan projesi Kiptaş Hoşdere Evleri, 1 ay içerisinde memurlara özel kuralı olarak satışa çıkacak. Kiptaş Hoşdere Evleri projesi kuralı satışlarına yalnızca memurlar katılımda bulunabilecek.

Uzun süredir beklenen Kiptaş Hoşdere Evleri projesinde satılık daireler çok yakında piyasaya sürülecek. İlk satışlar kura yöntemiyle memurlara özel yapılacak. 600 konut kapasiteli Kiptaş Hoşdere Evleri, Pazartürk ile Bilfen arasında hayata geçirilecek.

25 bin 920 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesi 14 katlı 12 blok olarak tasarlandı. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçeneklerinin yer aldığı Kiptaş Hoşdere Evleri projesinde blokların taban alanı 5 bin 820 metrekare olarak belirlendi.

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Satılık

-

1 ay içerisinde satışa sunulacak olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesinin 2018 yılının ilk 3 ayında teslim edilmesi planlanıyor. Kiptaş Hoşdere Evleri projesinin maliyeti 64 milyon lira olarak açıklandı.

90 bin 900 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Kiptaş Hoşdere Evleri projesinde sosyal tesis, yüzme havuzu, spor alanları, oyun alanları ve 2 adet 3 katlı otopark yer alıyor.

KİPTAŞ HOŞDERE EVLERİ PROJESİ DETAYLARI

Kiptaş Hoşdere satılık daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunulacak. 14 katlı 12 bloktan oluşacak Kiptaş'ın yeni konut projesi yaklaşık 64 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek.

KİPTAŞ HOŞDERE EVLERİ PROJESİ ONAYLANDI

Kiptaş yetkilileri Hoşdere'deki yeni konut projesini 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde satışa çıkarmayı planlıyor. 25 bin 920 metrekarelik alanda yükselecek olan Kiptaş Hoşdere projesi için inşaat çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak.

KİPTAŞ HOŞDERE PROJESİ 2018 YILINDA TESLİM

Kiptaş Hoşdere konut projesinde 2 adet 3 katlı otopark, sosyal tesis, yüzme havuzu, dinlenme alanları, çocuklar için özel alan gibi sosyal donatılar yer alıyor. Toplam inşaat alanı 90 bin 899 metrekare olan Kiptaş Hoşdere projesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Kiptaş Hoşdere projesine ait ilk fotoğraflar :

Galeri

-

Kiptaş Hoşdere Evleri Satılık

kiptashosdereHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe 4. Etap Geliyor

Kiptaş Vaditepe projesinin 4. etabı start alıyor. İşte Kiptaş Vaditepe 4. etap detayları...

09 Mayıs 2016


İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

İsmet Yıldırım: Kentsel Dönüşüm Projelerin Çoğu Rantiye

Kentsel dönüşümün mantığının değiştirilmesi gerektiğini belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım,

18 Nisan 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat