Kiptaş’tan Bahçeşehir’de Yeni Konut Projesi

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Haziran 2015
Kiptaş’tan Bahçeşehir’de Yeni Konut Projesi

2015 yılında da nitelikli konutlar üreten Kiptaş, Bahçeşehir'de yeni konut projesi yaptıracak.

İstanbul’un farklı noktalarında dar ve orta gelirli vatandaşlar için ürettiği projelerle öne çıkan Kiptaş’ın son adresi yine Bahçeşehir oldu.

2013 yılında 4 bin konutluk Vaditepe projesiyle bölgeye giriş yapan KİPTAŞ, bu yıl yine Bahçeşehir’de Merkez Evleri projesini hayata geçiriyor.

Merkez Evleri projesi, Bahçeşehir’in tam ortasında 25 bin 920 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek.

14’er katlı 12 bloktan oluşacak projede 2+1 ve 3+1 tipi daireler yer alacak.

Pazartürk‘ün yanı başında konumlanan projenin yüklenici firması ise Kiler GYO-Biskon Yapı A.Ş. Ortak Girişimi oldu.

KİPTAŞ Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü ile yapılması işi ihalesinde firma satış toplam geliri olarak 306 milyon 666 bin 667 lira, idare payı gelir oranı yüzde 30 ile 92 milyon lira teklif verilmişti.

Projenin önümüzdeki günlerde lanse edilmesi bekleniyor.

İMZALAR ATILDI

Kiptaş’ın İstanbul Başakşehir Hoşdere Mahallesi’ndeki 25 bin 920 metrekare arsası üzerine kurulacak Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri için Kiler GYO A.Ş – Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi ile Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş. arasında “Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi” sözleşmesi imzalandı.

Kiler GYO’nun Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklama şöyle :

21.05.2015 tarihinde duyurusunu yaptığımız Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş.’nin düzenlediği İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesinde yer alan 25.920,50 metrekare büyüklüğündeki 558 Ada, 8 Parsel üzerine “Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi” ihalesi ile ilgili olarak, gayrimenkul üzerinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında Kiler GYO A.Ş – Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi ile Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş. arasında “Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi” sözleşmesi imzalanmıştır. Kiler GYO A.Ş – Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi tarafından gerçekleştirilecek olan konut ve ticari alanlardan oluşacak projenin geliştirme ve tasarım süreçleri çalışmalarına başlanmış olup proje detayları netleştikçe kamuoyu ile paylaşılacaktır

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesinde yüzme havuzu, sosyal tesis alanı, 2 tane 3 katlı otopark, çocuk oyun alanı, dinlenme alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kiptaş Hadımköy 3. Etap Konutları Teslimleri Başlıyor

Kiptaş Hadımköy 3. Etap Konutları Teslimleri Başlıyor

Kiptaş Hadımköy 3. etap teslimleri başlıyor. İşte Kiptaş Hadımköy 3. etap teslim programı...

20 Ağustos 2016


Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Kura Sonuçları Nereden Öğrenilecek?

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Kura Sonuçları Nereden Öğrenilecek?

4 Hazira Cumartesi günü Kiptaş Hadımköy 3. etap kura çekilişleri yapılıyor. Kiptaş Hadımköy 3. etap

03 Haziran 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.