• Kampanyalar
  • Konut Kredisinde Taksit Atlatma Kampanyası

Konut Kredisinde Taksit Atlatma Kampanyası

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Denizbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel, “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi” kampanyası başlattı.

27 Eylül 2014
Konut Kredisinde Taksit Atlatma Kampanyası

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Denizbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel, “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisikampanyası başlattı.

Denizbank, ev sahibi olmak isteyenlere bayrama özel kampanya hazırladı. Harcamaların artış gösterdiği bayram dönemlerinde müşterilerinin borç yüklerini hafifletmeyi amaçlayan DenizBank bu amaçla “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi” kampanyasını hayata geçirdi. Söz konusu konut kredisi kullanan müşteriler, vade başlangıcında (kredi kullandırım tarihinde) bayramlarda taksit ödememe alternatifini seçtikleri takdirde, ortalama vadesi 8-10 yıla varan konut kredilerinde 20’ye yakın bayramı rahat geçirerek ev sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İNTERNET VE TELEFONLA BİLGİ

Avantajlı faiz oranları ile sunulan Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisine 444 36 34 Deniz Mortgage Danışma Hattı’nı arayarak ya da www.denizbank.com üzerinden sadece T.C. kimlik numarası ile başvurulabiliyor. Detaylı bilgiye DenizBank şubelerinden de ulaşılabiliyor.

''HAYATA KOLAYLAŞTIRACAĞIZ''

Konu ile ilgili açıklama yapan DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üzerinde çalıştıklarını kaydetti.

DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol şöyle devam etti:

Özellikle Ramazan ve Kurban bayramlarında harcamaların arttığını ve bu dönemde konut kredisi olan müşterilerimizin taksitlerini öteleme, yani bayram aylarında taksit ödememe eğiliminde olduklarını biliyoruz. Bayramlarda ödemesiz konut kredisini tercih eden bir müşterimiz, 10 yıl vadeli bir kredi kullandığında, 2024 yılına kadar bayramların denk geldiği aylarda taksit atlatma, böylelikle borç yükünü bayram aylarında hafifletme olanağına sahip oluyor. DenizBank olarak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru ürün ve hizmetlerle karşılayan banka olma vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğizHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat