Konut Projeleri Kampanyaları Nisan 2015

İstanbul Eyüp'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Nisan 2015
Konut Projeleri Kampanyaları Nisan 2015

İnşaat firmaları Nisan 2015 tarihli kampanyalarını açıkladı. İşte konut projeleri kampanyaları Nisan 2015 ...

Gayrimenkul sektöründe bu yıl mart ayında başlayan hareketlilik nisan ayında yüksek trendin Ramazan ayınakadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Nisan 2015 tarihli farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanyalardan öne çıkan projeler şöyle sıralandı:

DUMANKAYA’DAN 3 FARKLI KAMPANYA

Dumankaya inşaat - Adres

Şirketin en çok kazandıran projelerinden ‘Adres’ markasını Sancaktepe’de de konumlandırması yatırımcıların büyük ilgisini çekti. Ön talep döneminde 150 adet dairenin satışı tamamlanırken son 100 daire için cazip seçeneklerle satışlara devam ediliyor.

Dumankaya İnşaat – Flex Ofis

Bahçeşehir’de konumlanan 32 katlı yeni nesil kurgulu home-ofis projesinde yer alan 310 üniteden 200’ü 1 ayda satıldı. Ön taleple 101 bin liradan satışa çıkarılan ofisler şu anda minimum 119 bin liradan alıcı bekliyor. 2017 yılında teslim edilecek ofislerde minimum prim değerinin yüzde 100’ü bulması bekleniyor.

Dumankaya İnşaat - Ritim İstanbul

Dumankaya’nın Al Mazaya ile birlikte gerçekleştirdiği karma projede inşaat ve satış süreci devam ediyor. Maltepe’deki Prens Adaları manzarası da olan projede dairelere sıfır peşinat yüzde 12 indirim veya 60 ay sıfır faizle sahip olmak mümkün.

Sur Yapı Konut Projeleri 

Güneşli’de Mirage Rezidans ile Sultanbeyli’de ilkbahar projelerinin inşaatına başlayan Sur Yapı, lansman dönemine özel yüzde 10 indirim yaparken tamamı peşin ödemelerde ve banka kredili ödemelerde lansman indirimine ek olarak 10 indirim fırsatı daha sunuyor.

inanlar inşaat - Terrace Mix 

İnanlar inşaat’ın fiyatıen ulaşılır projesi olan 945 konutlu Terrace Mix’te dayalı döşeli hemen teslim daireler 140 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Geniş peyzaj alanları üç yüzme havuzu ile siteye özel ticari alanların bulunduğu projeden daire satın almak isteyenler şirket bünyesinde faizsiz taksitlendirmeden de yararlanabiliyor.

İhlas Yapı - Bizim Evler

Ispartakule’nin en büyük projesinde inşaat hızla ilerlerken yüzde 5 peşinat yüzde 1 KDV fırsatıyla daire sahibi olmak mümkün. Peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılırken firma bünyesinde 12ay vade farksız ödeme seçeneği mevcut. En düşük daire fiyatının 407 bin lira olduğu projedeki ticari ünitelerin satışları da 560bin liradan başlayan fiyatlarla devam ediyor.

Arıkan & Emaar - Toskana Orizzonte

Tek katlı villa yaşamının sembol projesi olacak Orizzonte’de yüzde 1 KDV avantajıyla 625 bin dolara 183 metrekarelik villaya sahip olmak mümkün. Geniş mutfaklı ve stüdyo daire eklentili modelleriyle dikkat çeken proje Büyükçekmece göl havzasında hayat buluyor.

AC Yapı - Moment İstanbul

AC Yapı imzasıyla Kartal’da hayata geçirilen Moment istanbul projesinde bahar kampanyası başlatıldı.100 milyon dolarlık yatırımla hayat bulacak olan projedeki dairelerin tipleri 1+1 ile 4+1 arasında değişiyor. 74 ile 344 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 240 bin liradan başlıyor. Konut bedelinin yüzde 25’lik bölümünün peşin ödendikten sonra 36 ay vade farksız taksitlendirme yapılabiliyor.

moment-istanbul-banner

Ege Yapı Group -Pega Kartal

İçerisinde az sayıda mağaza home ofis ile konutların yer aldığı Pega Kartal projesinde inşaat sürecinde son 7 aya girilirken yüzde 1 KDV avantajı ve kira değeri kadar firma desteği ile başlatılan kampanya büyük ilgi gördü. Projede 380 bin liraya satılan bir dairenin kampanya kapsamında alıcıya 247 bin liraya mal oluyor.

Ege Yapı Group -Batışehir

Kendi toplu taşıma hattına eğitim kurumuna oteline ve alışveriş merkezine sahip olan ve kendi semtini oluşturan kaç proje biliyorsunuz” söyleminin öne çıkarıldığı kampanyada 36 ay yüzde sıfır faizle daire sahibi olmak mümkün.

Fuzul YapıOlimpa Park Plus

Başakşehir’in merkezinde yükselen projede arzu eden müşteriler peşinatı önden değil ev tesliminde ödüyor “kat kat yaşam kat kat kazanç” sloganıyla inşa edilen projede sıfır faiz seçeneği ile daire satışları da mevcut.

Çalık GayrimenkulTarlabaşı 360

Beyoğlu Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleştirilen bir kentsel dönüşüm projesi olan Tarlabaşı 360’da kur sabitleme kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında 31 Mayıs’a kadar yapılacak tüm ödemeler için dolar kuru 2.40 lira olarak sabitlenirken ödemelerde 48 ay sıfır faiz seçeneği sunuluyor.

Sinpaş Yapı - Marina Ankara

Oran da yükselen 4 etaplı projenin satışa sunulan Marina Towers etabında 1+1'den 5+1'e farklı tipte 912 konut yer alıyor. Marina Ankara’da lansman dönemine özel yüzde 10 peşinat ödendiğinde kalan meblağ için firma bünyesinde 40 ay sıfır faiz uygulanıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim sağlanıyor.

DAP Yapı- İstmarina

Emlak Konut GYO güvencesiyle Kartal sahilinde yükselen İstmarina’da yatırımcılara sıfır faizle banka kredisiz 40 ay vade imkanı veriliyor.

Yiğit Group - Fortis İstanbul

Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Fortis İstanbul 20’şer katlı üç blok ve 705 konuttan oluşuyor.1+01+1 ve 2+1 tipi daireler rezidans tapu olduğu için home office şeklinde kullanılabilecek şekilde dizayn edilecek. Ortalama metrekaresi 4.200 lira olan projede kısa süreli vade farksız taksitlendirme ile peşin alımda yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Elmar – Elmar Towers Ankara

803 konutun yer aldığı projede 753 adet 1+1 tipi konut bulunuyor. KİPTAŞ & Torunlar GYO -5. Levent Eyüp Alibeyköy’ün otoban yönünde inşa edilecek dev projeden daire sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkânı sağlanıyor. Yüzde 30 peşinatlı alımlarda ise firma bünyesinde 36 ay vade farksız ödeme imkânı söz konusu.

Gül inşaat & Liv Yapı v& 3S Kale – KaleKent

Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde “Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde” kampanyası ilgi gördü.Kampanya kapsamında yüzde 50’si peşin yüzde 50’si 60 ay sıfır faiz ya da yüzde 1 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli seçenekler bulunuyor.

DKY inşaat & Metropolist YapıLokum Evler

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı’nın hayata geçirdiği Lokum Evlerin ikinci etabındaki satışlar devam ediyor. Kampanya kapsamında yüzde 25’lik peşinatı 2017 yılı Ocak ayına kadar ertelemek mümkün oluyor.

Özyurtlar İnşaatNlogo İstanbul

Projenin ikinci etabında yer alan daireler için 48 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor. Yeni kampanyada taksitler 1.090 liradan başlıyor.

Karden İnşaat- Sembol İstanbul

Bahçeşehir -Beylikdüzü Tem yolu bağlantısı üzerinde inşaatı devam eden Sembol İstanbul’un yeni bloğu satışa sunulurken üç farklı kampanya ile müşterilerine fırsat sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla 30 ay vade farksız ödemenin yanı sıra yüzde 25 peşinatla yüzde 50 teslimde ödeme ya da yüzde 100 peşin alımda yüzde 10 indirim imkânı sunuluyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.