KONUTDER'den 15 Temmuz Açıklaması

KONUTDER'e üye 23 şirketin ortak görüş bildirdiği açıklamada "Darbe kelimesinin kalktığı bir ülkenin ekonomisinin büyüyeceğine ve her alanda daha iyi günlerin bizi beklediğine inancımız tamdır” denildi...

19 Temmuz 2016
KONUTDER'den 15 Temmuz Açıklaması KONUTDER'e üye 23 şirketin ortak görüş bildirdiği açıklamada "Darbe kelimesinin kalktığı bir ülkenin ekonomisinin büyüyeceğine ve her alanda daha iyi günlerin bizi beklediğine inancımız tamdır” denildi...

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimine inşaat sektöründen tepkiler yağmaya devam ediyor. Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), darbe girişimiyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

KONUTDER’e üye 23 şirketin ortak açıklamasında, darbe girişimi lanetlenirken, birlik ve beraberliğin darbeye “darbe” vurduğu kaydedildi.

Açıklamanın devamında “İlk başta milli iradesini ortaya koyan milletimiz, darbeye karşı duran ve kararlılık sergileyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere tüm siyasilerimiz, hainlere destek vermeyen ordu mensuplarımız, güvenlik güçlerimiz ve basın kuruluşlarımızla gurur duyuyoruz” denildi.Gerilimin azalacağı, diyalogların artacağı, herkesin inancını özgürce yaşayacağı bir Türkiye temennisinde bulunulan açıklamada “Gündeminden darbe kelimesinin kalktığı bir ülkenin ekonomisinin büyüyeceğine ve her alanda daha iyi günlerin bizi beklediğine inancımız tamdır” ifadeleri kullanıldı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


“İnşaat sektörüne kalıcı çözüm gerekli”

“İnşaat sektörüne kalıcı çözüm gerekli”

İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, üretici ve tüketici için yapılan tedbirlerin olumlu o

20 Eylül 2017


Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi ‘AND’ oldu

Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi ‘AND’ oldu

Stevie Awards 2017’de ‘Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi’ ve ‘Yılın Yönetim Takımı’ ödülleri AND Gayr

19 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.