Koru Panorama Projesi Tekirdağ'da yükseliyor

İstanbul Avrupa İnşaat imzalı Koru Panorama Projesi, Tekirdağ Çerkezköy'de hayata geçirilmeye hazırlanıyor.

19 Temmuz 2017
Koru Panorama Projesi Tekirdağ'da yükseliyor İstanbul Avrupa İnşaat imzalı Koru Panorama Projesi, Tekirdağ Çerkezköy'de hayata geçirilmeye hazırlanıyor.

6 bin 861 metrekare alan üzerinde yükselen Koru Panorama Projesi'nde 116 konut yer alıyor. 2+1'den 4+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı proje, 15 katlı iki ayrı bloktan oluşuyor. Koru Panorama Projesi'nde 2+1 dublex daireler brüt 180 metrekare, net 140 metrekare, 3+1 daireler brüt 168 ile 175 metrekare, net 120 ile 132 metrekare ve 4+1 suit daireler ise brüt 340 metrekare, net 290 metrekare büyüklükte olacak şekilde oluşturuluyor.

KORU PANORAMA PROJESİ FİYAT LİSTESİ

Tekirdağ'ın Çerkezköy bölgesine ayrıcalıklı yaşamı getirmeye hazırlanan Koru Panorama Projesi'nde satışlar da devam ediyor. 2+1 dairelerin 410 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede 3+1 daireler 345 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Uygun fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığının da bulunduğu Koru Panorama Projesi'nde yüzde 30 peşinatla konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca kalan borç da konu kredisi ile ödenebiliyor.

TESLİM TARİHİ ARALIK 2019

Akıllı daire sistemi ile oluşturulan Koru Panorama Evleri'nin teslim tarihi olarak 2019 yılının Aralık ayı hedefleniyor. Konfor ve teknolojinin işlendiği daireler ayrıca depreme dayanaklı bir şekilde inşa ediliyor. İstanbul Avrupa İnşaat tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan proje aynı zamanda birçok sosyal olanağı da barındırıyor. Projenin yer aldığı toplam alanın yüzde 77'sini yeşil alan olarak tasarlayan firma, aynı zamanda güvenlik ve kapalı otopark olanağını da projede düşünmüş. Açılır-kapanır yüzme havuzunun dikkat çektiği projede tenis kortu da bulunuyor. Ailelerin de unutulmadığı Koru Panorama Evleri'nde kreş imkanının yanı sıra çocuklar için oyun alanları da bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.