Küçük Mutfaklar İçin Büyük İpuçları

04 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Küçük Mutfaklar İçin Büyük İpuçları

Bir evin kadını için evin en önemli bölümü mutfaktır. İşte küçük mutfakları dekorasyon tatktikleri ile daha iyi kullanabilmenizi sağlayacak büyük ipuçları...

Mutfağınız ve mutfak dolaplarınız oldukça eski ve bu görüntü sizi mutsuz ediyorsa bu fikirlerden yararlanabilirsiniz.

Mutfağınızda fazla harcama yapmadan nasıl kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz? Mutfağınızda kırılan veya bozulan dolapları çıkartıp yerine açık raflar yerleştirebilirsiniz; yada sadece kapaklarını sökerek açık raflara sahip olabilirsiniz. Raflarınıza biraz daha güzellik katmak isterseniz içlerini renkli kağıtlarla kaplayabilir veya boyayabilirsiniz.

 

kucuk-mutfaklar-icin-buyuk-ipuclari

Eskimiş fayanslarınıza renk katmak için birbirinden güzel desen ve resimleri olan tepsilerden faydalanabilirsiniz. Tepsilerinizi özellikle fayanslarınızın eskimiş yerlerine denk gelecek şekilde dayayarak mutfağınızda hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.

kucuk-mutfaklar-icin-buyuk-ipuclari

Mutfak dolaplarınızı istediğiniz renk boyayarak ve dolaplarınızın kulplarını değiştirerek de onlara yeni bir görüntü kazandırabilirsiniz.

kucuk-mutfaklar-icin-buyuk-ipuclari-2

Mutfağınızda abajurlar, küçük tablolar, taşlı avizeler, mumluklar ve çiçekler kullanarak onu soğuk görünümlü bir havadan daha çok insanın içini ısıtan bir havaya kavuşturabilirsiniz.

kucuk-mutfaklar-icin-buyuk-ipuclari-3


"Küçük Mutfaklar İçin Büyük İpuçları" haberine ait yorum yok

Yorum Yap