Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde kentsel tasarım devam ediyor

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Kanarya Mahallesi’nde gerçekleştirilecek kentsel tasarım projesi için mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

20 Temmuz 2017
Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde kentsel tasarım devam ediyor

Kanarya Mahallesi 5011 sayılı parselin kentsel tasarım projesi için mahalle sakinleri ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, bilgilendirme toplantısında buluştu. Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Başkan Karadeniz, hayata geçirilecek olan Kanarya Mahallesi 5541 (Eski 5011) sayılı parsel ve çevresini kapsayan kentsel tasarım projesi hakkında bilgi verdi.

Toplantıda, proje mimarları tarafından Küçükçekmece Belediyesi’nin bölge için hazırladığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunulan tasarım projesi vatandaşlarla paylaşıldı ve talepleri dinlendi.

Ayrıca vatandaşların sorularını da yanıtlayan Başkan Karadeniz, spekülatif haberlere ve bilgilere itibar etmemeleri için vatandaşları uyardı. Başkan Karadeniz konuyla ilgili, “Projemiz, vatandaşlarımızın beklentileri göz önünde bulundurularak onları mağdur etmemek adına en uygun şekilde tasarlandı.  Sosyal alanları, dini tesis alanı, yeşil alanları, parkları ve okul alanlarıyla vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapı tasarladık. Bölgede farklı mülkiyet dokusuna sahip olan vatandaşlarla ayrı ayrı bilgilendirme toplantılarında bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


GYODER: Kentsel dönüşüm şehirler için fırsattır

GYODER: Kentsel dönüşüm şehirler için fırsattır

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Yetgin, Dünya Şehircilik Günü nedeniyle yaptığı açıklamada y

07 Kasım 2017


Bursa Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi ihaleye çıkarılacak

Bursa Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi ihaleye çıkarılacak

Bursa Osmangazi Belediyesi, 8 milyon 894 bin TL’lik Soğanlı kentsel dönüşüm projesinin ihalesi düzen

06 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.