Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde kentsel tasarım devam ediyor

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Kanarya Mahallesi’nde gerçekleştirilecek kentsel tasarım projesi için mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

20 Temmuz 2017
Küçükçekmece Kanarya Mahallesi’nde kentsel tasarım devam ediyor

Kanarya Mahallesi 5011 sayılı parselin kentsel tasarım projesi için mahalle sakinleri ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, bilgilendirme toplantısında buluştu. Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Başkan Karadeniz, hayata geçirilecek olan Kanarya Mahallesi 5541 (Eski 5011) sayılı parsel ve çevresini kapsayan kentsel tasarım projesi hakkında bilgi verdi.

Toplantıda, proje mimarları tarafından Küçükçekmece Belediyesi’nin bölge için hazırladığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na sunulan tasarım projesi vatandaşlarla paylaşıldı ve talepleri dinlendi.

Ayrıca vatandaşların sorularını da yanıtlayan Başkan Karadeniz, spekülatif haberlere ve bilgilere itibar etmemeleri için vatandaşları uyardı. Başkan Karadeniz konuyla ilgili, “Projemiz, vatandaşlarımızın beklentileri göz önünde bulundurularak onları mağdur etmemek adına en uygun şekilde tasarlandı.  Sosyal alanları, dini tesis alanı, yeşil alanları, parkları ve okul alanlarıyla vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapı tasarladık. Bölgede farklı mülkiyet dokusuna sahip olan vatandaşlarla ayrı ayrı bilgilendirme toplantılarında bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Özhaseki: Kentsel dönüşüm tasarısı yakında yasalaşacak

Bakan Özhaseki: Kentsel dönüşüm tasarısı yakında yasalaşacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, katıldığı programda kentsel dönüşüm çalışmalarına ağırlı

01 Ağustos 2017


Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Dönüşüm çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğü Bağdat Caddesi'nde 76 proje daha hazırlanıyor.

29 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat