Kuzey Marmara Otoyolu Sancaktepe ve Tem Geçişi İmar Planı Askıda

09 Kasım 2015
PAYLAŞ
Kuzey Marmara Otoyolu Sancaktepe ve Tem Geçişi İmar Planı Askıda

Kuzey Marmara Otoyolu projesi Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçeleri Paşaköy ve Sancaktepe kavşakları ve Çekmeköy Beykoz Tem bağlantıları plan tadilatları askıya çıktı. 

Kuzey Marmara Otoyolu projesi Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçeleri Paşaköy ve Sancaktepe kavşakları ve Çekmeköy Beykoz Tem bağlantılarına ilişkin plan tadilatları askıda.

9 Kasım 2015'te askıya çıkan imar planı 30 günlük askıda bekleme sürecinin ardından 18 Aralık 2015'te askıdan inecek.

PLAN HÜKÜMLERİ
1.1/5000 ölçekli Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul ili Sancaktepe geçişi Nazım İmar Planı Değişikliği, plan paftaları, plan hükümleri ve plan raporları bir bütündür.

2.Plan değişikliği onama sınırları içinde kalan ve karayolları yol kenarı koruma kuşağından çıkartılarak plan kararı getirilemeyen alanlarda, meri bölge planları ile bütünlüğü sağlamak amacıyla ilgili belediyesince yürütülecek plan çalışmaları kapsamında plan kararı getirilecektir.

3.Plan değişikliği sınırları içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 27 Mart 2014 tarih ve 5183 sayılı olur ile onaylanmış olan Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul ili Sancaktepe Geçişi Nazım İmar Planı Değişikliği plan hükümleri geçerlidir.

PAŞAKÖY VE SANCAKTEPE GEÇİŞİ İMAR PLANI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEKMEKÖY BEYKOZ TEM BAĞLANTILARI İMAR PLANI İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Kuzey Marmara Otoyolu Sancaktepe ve Tem Geçişi İmar Planı Askıda" haberine ait yorum yok

Yorum Yap