Kuzu Effect AVM açıldı

Kuzu Effect AVM nerede? Kuzu Effect AVM'de hangi mağazalar var? Detaylar haberimizde…

29 November 2019
Kuzu Effect AVM açıldı Kuzu Grup tarafından Ankara'da hayata geçirilen Kuzu Effect AVM'de açılış yapıldı. Firmanın Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile birlikte gelir paylaşımı modeliyle hayata geçirdiği Kuzu Effect projesinde yer alan AVM, Çankaya Oran'da bulunuyor.

Hizmete açılan Kuzu Effect AVM'de 35 bin metrekare kiralama alanı bulunuyor. Projede ayrıca 102 markanın yanı sıra cafe-restoran alanları da bulunuyor.

KUZU EFFECT AVM NEREDE?

Ankara'nın seçkin bölgesi Oran'da hayata geçirilen Kuzu Effect AVM, Turan Güneş Bulvarı, Zülfü Tiğrel Caddesi üzerinde bulunuyor. Merkezi bir noktada hayata geçirilen proje, toplu taşıma noktalarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Projede aynı zamanda kapalı ve açık otopark alanı da mevcut.

KUZU EFECT AVM MAĞAZALARI

Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak Kuzu Effect AVM'de yer alan markalar arasında; Atasay, ArtHub Cabaret, Arthub Okul,Beymen Club, Boyner Sports, Calvin Klein, Cold Stone, Desa, Gürgençler, Harem, Huhu, İpekyol, Joker Baby, Karaca, MAC, Macro Center, Mavi, Penti, Polo Garage, Samsung, The Hamburger, The Hunger, Timboo Cafe, Toyzz shop, Vakko, Woc Coffee, Zen Pırlanta yer alıyor.

"ÖZEL BİR PROJE HAYATA GEÇİRDİK"

Kuzu Effect AVM'nin açılışına dair değerlendirmelerde bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, İstanbul Ataköy'de hayata geçirdikleri projeden sonra Ankara'da hayata geçirdikleri Kuzu Effect projesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Kuzu Effect, Kuzu Grup olarak şimdiye kadar yapmış olduğumuz projelerimizden elde ettiğimiz deneyim ve birikimi aktardığımız, altına gururla imzamızı attığımız ve adımızı koyduğumuz özel bir proje olma özelliğini taşıyor. Kuzu Effect Alışveriş Merkezimiz ile hükümetimizin özellikle üzerinde durduğu istihdama önemli katkı sağlarken, yaklaşık 1150 kişiye de iş imkanı sunuyoruz. Tüm bunların ötesinde yurtdışında üstlendiğimiz projelerle de ülkemize döviz kazandırıp istihdama önemli katkı sağlıyoruz" ifadelerini kullandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum