Kuzu Effect ve Kumru Ankara Görücüye Çıktı

Ankara Çankaya'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Kasım 2015
Kuzu Effect ve Kumru Ankara Görücüye Çıktı

Kuzu Grup Ankara'daki iki yeni projesi Kuzu Effect ve Kumru Ankara'yı görücüye çıkardı. Kuzu Effect'te metrekare fiyatları 10 bin TL'den, Kumru Ankara'da ise 6 bin TL'den başlıyor...

İstanbul'daki Sea Pearl Ataköy projesiyle adından söz ettiren Kuzu Grup, Ankara'daki 2 yeni projesi Kuzu Effect ve Kumru Ankara'yı görücüye çıkardı.

Kuzu Effect'TE METREKARESİ 10 BİN TL'DEN

30 bin 730 metrekare alan üzerinde yükselen Kuzu Effect Ankara projesi toplam 203 konut, 44 adet ofis ve açık çarşıdan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Kuzu Effect projesinde büyüklükleri 79.68 metrekare ile 408.74 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatı metrekare bazında 10 bin TL'den başlıyor, 12 bin TL'ye kadar yükseliyor. Eylül 2017'de konut teslimleri yapılması planlanan projede 18 ay vade farksız konut sahibi olunabiliyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kumru Ankara'DA SATIŞLAR HAFTAYA BAŞLIYOR

Kuzu Kumru Ankara projesi ise 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Karma konseptte tasarlanan projede toplam 164 konut ve açık çarşı yer alıyor. Kumru Ankara projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Projede büyüklükleri 66.11 ile 297.10 metrekare arasında değişen dairelerin metrekare fiyatları 6 bin TL'den başlıyor 8 bin TL'ye kadar yükseliyor. Eylül 2017'de teslimlerin yapılması planlanan Kuzu Kumru Ankara projesinde resmi satışların 1 hafta sonra başlaması planlanıyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

YÜZDE 50 KAZANDIRACAK

Kuzu Effect projesinde lansman öncesi yüzde 30 satışlarının tamamlandığını söyleyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, Kuzu Effect projesinin yatırımcısına en az yüzde 50 prim kazandıracağına söyledi.

1 MİLYAR TL'LİK YATIRIM

2 projenin toplam yatırım maliyetinin 1 milyar TL olduğunu söyleyen Kuzu, "Her iki projemizide TOKİ ile gelir paylaşımı modeli ile hayata geçiriyoruz. Kuzu Effect projemizin yatırım maliyeti 750 milyon TL, Kumru Ankara projemizin yatırım maliyeti ise 250 milyon TL. Ankara'da arazi arayışlarımız devam ediyor. Bölgede projeler üretmeye devam edeceğiz." dedi.

SIRADA İZMİR VAR

Gelecekteki yatırımları ile ilgilide bilgi veren Kuzu, " Ankara, İstanbul ve İzmir'de yapılaşmaya devam edeceğiz." dedi.

HEDEF DÜNYADA İLK 20 ŞİRKET ARASINA GİRMEK

10 yıl içerisinde dünyada ilk 20 firma arasına girmeyi hedeflediklerini söyleyen Kuzu, " Yurtiçinde ve yurtdışında projeler üretmeye devam edeceğiz. Hedefimiz 10 yıl içinde dünya şirketleri arasında ilk 20'ye girmek." ifadesinde bulundu.

İran ve Cezayir'de toplam 2,5 milyar dolarlık taahhüt işi yaptıklarını vurgulayan Kuzu, "İran'da 55 bin konut üretiyoruz. Cezayir'de ise 15 bin konutun yapımı devam ediyor, 15 bin yeni konuta da başlayacağız. Yurtdışında özellikle Katar'da yeni yatırımlarımız olacak. Sea Pearl Ataköy projesindeki ortaklarımızdan biri Katarlı. Bundan dolayı bölgeden ciddi talep geliyor." dedi.

Haber: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.