Lavinya Marmara’da Anneler Günü Fırsatı

İstanbul Büyükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Mayıs 2015
Lavinya Marmara’da Anneler Günü Fırsatı

Lavinya Marmara 09-31 Mayıs tarihleri arasındaki kampanyasıyla yüzde 8 indirim yapıyor ve süpriz hediyeler veriyor.

Lavinya Marmara'da Anneler Günü Süprizi

İnşaat piyasasının önde gelen firmalarından Kullar inşaat ve İLF ortaklığında Büyükçekmece'de gerçekleştirilen Lavinya Marmara projesinde Anneler Günü'ne özel yüzde 8 indirim ve sürpriz hediyelerle kazanma fırsatı 09-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.

Planlı büyümesiyle İstanbul'un örnek semtlerinden olan Büyükçekmece'de hem şehir hayatın için de hem de doğadan kopuk olmadan, stressiz bir yaşam isteyenlerin özellikl tercih etmeleri gereken Lavinya Marmara projesi, bulunduğu bölge ve semt ile uyumuyla dikkat çekiyor.İnşaat sektörünün fark yaratan öncü markalarından Kullar İnşaat ve İLF ortaklığı, Anneler Günü'ne özel düzenlediği kampanya kapsamında, yüzde 8 indirim ve sürpriz hediyelerle Anneler Günü kampanyası başlattı.

Konut satın almayı düşünenlere yönelik uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya kapsamında yüzde 50 peşinata 11 ay 0 faiz imkânı sunulurken, 120 ay 0,86 faiz oranı ile banka kredisi kullanılabilmektedir. Satışta yüzde 1 KDV avantajı yer alıyor.

-
Lavinya Marmara'da Anneler Günü Fırsatı
-

Büyükçekmece'de inşaatı devam eden Lavinya Marmara'nın yüzde 45'i satıldı. Projede 115 konut ve 17 ticari alan bulunmaktadır. Lavinya Marmara projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks şeklinde çeşitli daire tipleri mevcuttur. 94 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire seçenekleri bulunurken, daireler 410 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Lavinya Marmara, 8 bin 500 metrekare arsa alanı, 30 bin 956 metrekare inşaat alana sahip olan projede bin metrekare sosyal tesislere ayrılmış olup, projede fitness center, sauna masaj ve buhar odaları, Türk hamamı, yarı açık-yarı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkı mevcut. 2016 yılının Haziran ayında dairlerin teslim edileceği açıklanmıştı fakat yapılan son açıklamalar doğrultusunda Ocak 2016'da daire teslimine başlanacağı bildirildi.

Lavinya Marmara İletişim Bilgileri

www.lavinyamarmara.com

444 3 585HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat