Lazy Sunday ile Her Gün Pazar keyfi

02 Nisan 2014
PAYLAŞ
Lazy Sunday ile Her Gün Pazar keyfi

Duvar kağıdında trendleri belirleyen duvar kağıdı markası Rasch’ın yeni koleksiyonu Lazy Sunday ile eviniz her gün güzel bir Pazar gününe uyansın

Uzun süren keyif uykuları, elinizin uzanabileceği iyi bir kitap ve burnunuzun ucunu gıdıklayan güneşin ilk ışıkları… Rahatlık ve ev keyfinin en güzel anlarını yaşatan Pazar sabahlarından daha güzel ne olabilir ki?

 

 

 

Rahatlık hissi uyandırıyor

HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markasının Pazar günlerinden ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu Lazy Sunday, evlerde rahatlık hissini yansıtan duvar kağıdı seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Ahşap görünümlü kağıtlar

Fransız rüstik stili ve modern vintage tarzı harmanlayan Lazy Sunday koleksiyonunda, toiles du jour, çiçeksi ve ekoselere uzanan desen çeşitlerinin yanı sıra bu desenlerle uyumlu çizgili ve ahşap görünümlü kombin duvar kağıtları da sunuluyor. Samimi ve sıcacık hisler uyandıran Lazy Sunday ile eviniz her gün güzel bir Pazar gününe uyanıyor. Lazy Sunday koleksiyonuna ait duvar kağıtlarının 1 rulo (5 metrekare) fiyatı ise 44 Euro + KDV olarak belirlenmiş durumda.


"Lazy Sunday ile Her Gün Pazar keyfi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap