• Kampanyalar
  • Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Dev Kampanya

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Dev Kampanya

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projesinde kampanya başlattı. Mahall Ankara faizler sıfırlanırken, Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

11 Ağustos 2016
Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’de Dev Kampanya Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projesinde kampanya başlattı. Mahall Ankara faizler sıfırlanırken, Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Emlak Konut GYO ile başlayan ve GYODER ile büyüyen kampanyaya Türkerler Holding de destek verdi. Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinde 31 Ağustos’a kadar avantajlar sunuluyor.

Mahall Ankara’da 60 Ay 0 Faizle

Çankaya'da hayata geçirilen Mahall Ankara projesi karma konseptte yaşama geçiriliyor. Proje toplam 246 konut, 86 yatay ofis, 140 ofis ve 41 mağazadan meydana geliyor.

Mahall Ankara projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

7 bin 200 metrekare yeşil alana sahip olan Mahall Ankara projesinde cafeler, restoranlar, mağazalar, yüzme havuzu, fitness center, basketbol sahası, yürüyüş yolları, sauna, otopark gibi imkanlar bulunuyor.

Bu kapsamda Mahall Ankara projesinden yüzde 30 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Kalan tutar ise 60 ay boyunca 0 faizle taksitlendirilebiliyor.

Mahall Bomonti İzmir’de Yüzde 20 Peşinatla

İzmir'de Eski Bomonti Bira Fabrikası arazisi üzerinde yaşama geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesi 466 adet konut, 590 adet ofis ve 90 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Mahall Bomonti İzmir projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve loft daire seçenekleri ile kule, teraslı ve loft ofis seçenekleri yer alıyor.Teslimleirn 2019 yılının ilk yarısında yapılması planlanan Mahall Bomonti İzmir projesinde yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kalan bakiye ise yüzde 0,7 faizle 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.