• Kampanyalar
  • Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama

Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

08 Mayıs 2015
Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama

Mall Of İstanbul, açılışının birinci yıl dönümü ve Anneler Günü için özel etkinlikler düzenliyor.

Mall Of İstanbul'dan Süprizli Kutlama

Ülkenin en büyük ve kapsamlı alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olan Mall Of İstanbul, hem Anneler günü hem de açılışının ilk yıl dönümü şerefine çeşitli etkinlikler düzenliyor. Ziyaretçilerine farklı hisler yaşatmaya devam eden AVM, süprizlerle birlikte iki özel günü herkes için özel kılmak istiyor.

Anneler Günü’ne Özel Hediye!

Yıldönümü yanında Anneler Günü vesilesiyle anneleri de unutmyan Mall Of İstanbul, 8-10 Mayıs günlerinde tek seferde 75 liralık alışveriş yapan bütün misafirlerine oldukça şık bir makyaj çantası hediye ediyor ve bu özel günü unutulmaz kılıyor.

Hediyeler yanında bu özel günde Mall Of İstanbul'da gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklere katılabilir, AVM içindeki şık mekânların konforlu ortamında dinlenebilir, dünya mutfağından farklı lezzetlerle çok özel mönülerden kendinizi şımartacak yemekler seçebilirsiniz.

Faaliyete başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuyetine verdiği önem ile dikkat çeken Mall Of İstanbul, Anneler Günü'nü daha özel kılmak isteyen ziyaretçilerini heyecanla bekliyor.

Mall Of İstanbul'da Bahar Karnavalı Heyecanı

Mall Of İstanbul'un açılışının ilk yılının şerefine özel olarak düzenlenen ve her yıl tekrarlanması planlanan "Bahar Karnavalı" bünyesinde, konseptini çiçeklerden alan etkinliklerle ziyaretçilerine baharın gelişini daha yoğun şekilde hissettiriyor. Mall Of İstanbul'a özel hazırlan 23 adet dev çiçek ve 8 klasik vosvos misafirlere bahar enerjisini taşıyor. Haziran ayında da farklı etkinliklerle sürecek karnavalda, çok sayıda ünlü sanatçı ziyaretçilere buluşacakHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.