Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama

08 Mayıs 2015
PAYLAŞ
Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama

Mall Of İstanbul, açılışının birinci yıl dönümü ve Anneler Günü için özel etkinlikler düzenliyor.

Mall Of İstanbul'dan Süprizli Kutlama

Ülkenin en büyük ve kapsamlı alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olan Mall Of İstanbul, hem Anneler günü hem de açılışının ilk yıl dönümü şerefine çeşitli etkinlikler düzenliyor. Ziyaretçilerine farklı hisler yaşatmaya devam eden AVM, süprizlerle birlikte iki özel günü herkes için özel kılmak istiyor.

Anneler Günü’ne Özel Hediye!

Yıldönümü yanında Anneler Günü vesilesiyle anneleri de unutmyan Mall Of İstanbul, 8-10 Mayıs günlerinde tek seferde 75 liralık alışveriş yapan bütün misafirlerine oldukça şık bir makyaj çantası hediye ediyor ve bu özel günü unutulmaz kılıyor.

Hediyeler yanında bu özel günde Mall Of İstanbul'da gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklere katılabilir, AVM içindeki şık mekânların konforlu ortamında dinlenebilir, dünya mutfağından farklı lezzetlerle çok özel mönülerden kendinizi şımartacak yemekler seçebilirsiniz.

Faaliyete başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuyetine verdiği önem ile dikkat çeken Mall Of İstanbul, Anneler Günü'nü daha özel kılmak isteyen ziyaretçilerini heyecanla bekliyor.

Mall Of İstanbul'da Bahar Karnavalı Heyecanı

Mall Of İstanbul'un açılışının ilk yılının şerefine özel olarak düzenlenen ve her yıl tekrarlanması planlanan "Bahar Karnavalı" bünyesinde, konseptini çiçeklerden alan etkinliklerle ziyaretçilerine baharın gelişini daha yoğun şekilde hissettiriyor. Mall Of İstanbul'a özel hazırlan 23 adet dev çiçek ve 8 klasik vosvos misafirlere bahar enerjisini taşıyor. Haziran ayında da farklı etkinliklerle sürecek karnavalda, çok sayıda ünlü sanatçı ziyaretçilere buluşacak


"Mall of İstanbul’dan Süprizli Kutlama" haberine ait yorum yok

Yorum Yap