Mart 2016’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Mart 2016’da yeni satışa çıkacak konut projelerini haberimizde görebilirsiniz. İşte lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Mart 2016’da yeni satışa

23 Şubat 2016
Mart 2016’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Mart 2016’da yeni satışa çıkacak konut projelerini haberimizde görebilirsiniz. İşte lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Mart 2016’da yeni satışa çıkacak konut projeleri…

Ocak ve Şubat aylarını durgun geçiren konut sektörü Mart’ta yükselişe geçmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki Mart ayında 11 farklı projede 7 binden fazla yeni konut satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Fiyat ve konsepti ile farklı bütçe ve aile tiplerine hitap eden yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında 200 bin TL’ye de ev var 1 milyona da…

Şimdi gelin lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Mart 2016’da yeni satışa çıkacak konut projelerine göz atalım. İşte o projeler…

BÜYÜKYALI İSTANBU

BÜYÜKYALI İSTANBUL
Özak-Yenigün-Ziylan ortaklığı tarafından Zeytinburnu Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi Mart’ta yeni satışa çıkmaya hazırlanıyor. 111 bin metrekare alan üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme projesi 364 adet rezidans, 572 adet konut, 57 adet ticari üniteden oluşuyor.Büyükyalı İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme projesi Büyükyalı İstanbul fiyatları ise henüz açıklanmadı.

AĞAĞOĞLU CENTRAL PARK İSTANBUL

BAKIRKÖY Ağaoğlu Central Park İSTANBUL
Daha önce Bin 227 konutluk Bakırköy 46 adıyla satışa çıkan ve Aralık 2013’te mahkeme kararı ile durdurulan proje Mart’ta Central Park İstanbul adıyla yeniden satışa çıkacak. Bakırköy Kartaltepe’de Veliefendi Hipodromu’nun karşısında konumlanan Ağaoğlu Central Park İstanbul projesi detaylarının yakında açıklanması bekleniyor.

<a href=Dap Yapı Teras Kule" width="468" height="280" />

KARTAL DAP YAPI TERAS KULE
Dap Yapı’nın Kartal’daki yeni projesi Teras Kule Şubat sonu ya da Mart başı yeni satışa çıkması bekleniyor. Dap Yapı Teras Kule projesi 16 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2 bloktan meydana gelen Dap Yapı Teras Kule Kartal projesinde stüdyodan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ön talep toplama süreci devam eden projede fiyatlar ise henüz açıklanmadı.

SELÇUKLU VADİ

SANCAKTEPE SELÇUKLU VADİ
Selçuklu Vadi projesi Selçuklu İnşaat tarafından Sancaktepe’de hayata geçiriliyor. 29 bin metrekare alan üzerinde yükselen Selçuklu Vadi Sancaktepe projesi 8 blokta toplam 439 konuttan oluşuyor. Projede büyüklükleri 70 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Selçuklu Vadi fiyatları ise metrekare bazında 4 bin 100 TL’den başlıyor. Mart 2016’da yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında yer alan projede konut teslimlerinin ise haziran 2017’de yapılması planlanıyor.

BEYHİLL PREMİUM

ESENYURT BEYHİLL PREMİUM
Mat İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Beyhill Premium projesi 10 bin metrekare alan üzerinde toplam 144 konuttan oluşuyor. Büyüklükleri 100 ile 150 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Beyhill Premium Esenyurt projesinde fiyatlar ise henüz açıklanmadı. Projede konut teslimlerinin ise Ocak 2018’de yapılması planlanıyor.

DUBAİ TOWER

ESENYURT DUBAİ TOWER
Delta İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Dubai Tower Mart’ta yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında yer alıyor. 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen Dubai Tower Esenyurt projesinde toplam bin 606 konut yer alıyor. Stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Dubai Tower fiyatları ise 240 bin TL’den başlıyor.

şua inşaat fikirtepe projesi

FİKİRTEPE KONSEPT KADIKÖY
Şua inşaat Fikirtepe projesi Konsept Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 140 bin metrekare alan üzerinde toplam 800 konuttan oluşan Konsept Kadıköy projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Mart’ta satışa çıkması beklenen Şua İnşaat Fikirtepe fiyatları ise metrekare bazında ortalama 7 bin TL’den başlıyor. Projede konut teslimlerinin 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

SONE İSTANBUL

SONE İSTANBUL
Cathay ve Nema Grup ortaklığında Basın Ekspres yolu üzerinde yükselen Sone İstanbul 36 bin 265 metrekare alanda inşa ediliyor. Toplam bin 67 konuttan oluşan Sone İstanbul projesinde 150 adet de ticari birim yer alıyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Sone İstanbul fiyatları ise 340 bin TL’den başlıyor. Sone İstanbul projesinde 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

ARİS GRAND TOWER

ARİS GRAND TOWER
Zerka, Kaymakçı, Nihal ve Gürboğan inşaat ortaklığında Beylikdüzü Esenyurt aksında hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi 44 bin metrekare alan üzerinde toplam 310 konut ve 18 ticari birimde oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Aris Grand Tower fiyatları ise 229 bin TL’den başlıyor. Ön talep toplama süreci devam eden projede resmi satışların Mart ayında başlaması planlanıyor.

eval park

BAHÇEKENT EVAL PARK
Eval inşaat tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Eval Park projesi 382 konut ve 12 adet ticari birimden oluşuyor. Evalpark Bahçekent projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 219 bin 600 TL’den başlangıç gösterdiği Evalpark Bahçekent projesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

PENDİK AS SİTESİ
Pendik As Sitesi Özdemir inşaat tarafından inşa ediliyor. Pendik’te Aydınlı Yolu Caddesi üzerinde konumlanan Pendik As Sitesi projesi Pendik sahile sadece 5-10 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Pendik As Sitesi projesinde farklı büyüklükte konut seçenekleri yer alıyor. Projenin fiyat ve ödeme seçeneklerinin ise önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.