Martı GYO Tekirdağ Çerkezköy Arsasını Satışa Çıkarıyor

Tekirdağ Çerkezköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ekim 2015
Martı GYO Tekirdağ Çerkezköy Arsasını Satışa Çıkarıyor

Martı GYO, Tekirdağ Çerkezköy Gazi Mustafapaşa Mahallesi'nde konumlanan arsasını kat karşılığı yapmaktan vazgeçti. Firma arsayı satışa çıkarıyor...

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Tekirdağ Çerkezköy Gazi Mustafapaşa Mahallesi'nde yer alan 23 bin 230,11 metrekare arsasını satışa çıkarıyor.

Martı Gyo tarafından KAP'a yapılan yazılı açıklama şöyle, "17 Şubat 2015 tarih, 875 sayılı yönetim kurulu toplantısında, "şirketimizin potföyünde yer alan Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi 325 Ada 1 No.lu Parseldeki 23 bin 270,11 metrekare yüzölçümlü arsa üzerine kat karşılığı veya hasılat paylaşımlı inşaat modeli geliştirilmesi için inşaat şirketleri ile görüşmelerin ve konu ile ilgili piyasa araştırmalarının yapılması hususunda karar alınmış iken, yapılan görüşmeler doğrultusunda beklenen ekonomik faydanın sağlanamayacağı öngörüsü ve bu süreçte oluşan talepler de değerlendirilerek; bu defa ilgili gayrimenkulün satışının yapılmasına karar verilmiş olup, güncel değerleme raporu yaptırılmasına, piyasa araştırmalarının yapılması konusunda Ferda Kara'nın yetkili kılınmasına oybirliği ile karar verilmiştir"

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.