MERCAN TUZLA VESEN YALILARINDA YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ

İstanbul’un ilk ve tek denize sıfır, özel plajlı konut projesi olan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, 2024 Eylül ayında gerçekleştirilecek teslimat öncesinde düzenlenen "Yaza Merhaba Etkinliği" ile daire sahiplerini bir araya getirdi.

11 June 2024
MERCAN TUZLA VESEN YALILARINDA YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ Projenin örnek yalı dairesinin bahçesinde gerçekleşen etkinlik, geniş metrekare ve kesintisiz deniz manzarasına sahip olmanın keyfini çıkarmak isteyen konut sahipleri için benzersiz deneyimler ve keyifli anlar sundu.

Vesen Yönetim Kurulu Başkanı M. Muhittin Palazoğlu'nun ev sahipliğinde, Mercan Tuzla Vesen Yalıları'nın benzersiz atmosferinde unutulmaz bir pazar brunch'ı gerçekleştirildi. Hem denizden hem de karadan ulaşım imkanı olan projede, katılımcıları birbirinden özel aktiviteler bekliyordu.

Gelecekte sunulacak yaşam Alanları İçin Heyecan Verici Bir Gün deneyimleme fırsatı sunuldu. "Yaza Merhaba Etkinliği", Mercan Tuzla Vesen Yalıları'nın sunduğu lüks ve konforu daire sahiplerine yaşatırken, bu özel projenin teslimatına yönelik beklentileri de artırdı. Eşsiz etkinlikler ve akılda kalıcı anılarla dolu bu gün, projenin sakinlerine yönelik sunduğu yaşam kalitesini yansıttı.

VESEN EV SAHİPLİĞİNDE BMW BORUSAN OTOMOTİV VE FABBRO YACHTS İŞBİRLİĞİ…

Etkinlik boyunca, Borusan Otomotiv’in Türkiye distribürörü olduğu BMW ve Fabbro Yachts işbirliği ile düzenlenen çeşitli aktiviteler daire sahiplerine eşsiz deneyimler sundu. Denizde yat sürüş deneyimi, karada ise BMW deneyimi yaşandı. Fabbro Yachts’ın F45 Coupe ve F45 Cabrio lüks yatlarıyla denizde keyifli anlar yaşayarak, deniz tutkunları için unutulmaz sürüş deneyimleri sağlandı. BMW Borusan Otomotiv’in Türkiye’ye getirmiş olduğu en yeni modellerinden BMW i7 xDrive60 sergilendi. Katılımcılar bu modelleri yakından tanıma fırsatı buldu.

İSTANBUL’UN DENİZE SIFIR, ÖZEL PLAJLI İLK VE TEK PROJESİ VESEN YALILARI

İnsan ve çevre odaklı, yatay mimarisiyle yüzde 80’ni yeşil alan olan projenin ileri teknoloji ve mühendislikle inşa edildiğini belirten Vesen Yönetim Kurulu Başkanı M. Muhittin Palazoğlu; ‘’Tuzla’nın en değerli ve nezih yerleşim alanlarından Mercan koyunda hayata geçirdikleri Mercan Tuzla Vesen Yalıları projesi inşa faaliyetlerinin hedeflenen takvim doğrultusunda ilerlediğini söyledi. M. Muhittin Palazoğlu “ Eylül ayında teslimatlarımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Mavi ve yeşille bütünleşen konsepti ve mimarisiyle İstanbul için örneği olmayan nitelikli bir projeyi tamamlıyoruz.

Mercan Tuzla Vesen Yalıları böylesine eşsiz ve değerli bir bölgede yatay mimarisi, sosyal alanlar, denizi, kumu, plajı ve akıllı teknoloji imkanları ile yaşam kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlayacak özelliklere sahip bir proje. Tüm bu özellikleri deneyimlemeniz ve keyifli yaşam alanlarınızı görmeniz açısından sizlerle bir araya gelmek istedik. Katılım sağlayan siz daire sahiplerimize aramızda bulundukları için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

YENİ NESİL VİLLA YAŞAMI SUNAN VESEN YALILARINDA DAİRE TESLİMLERİ ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR…

Geniş kullanım alanlarına sahip yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, dairelere özel teras ve bahçe alanları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip projede, 3,5+1’den 5,5+1’e kadar farklı tiplerde yalı daireleri yer alıyor. Yatay düzlemde tasarlanan projedeki bloklar zemin + 3 kattan oluşuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum