Metrekare Dostu Tasarımlar

06 Ağustos 2014
PAYLAŞ
Metrekare Dostu Tasarımlar

Eşyalarınızın az yer kaplamasını istiyorsanız bu metrekare dostu tasarımlara bir göz atmanızı şiddetle öneriyoruz.

Hazırlayan: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

Düşük metrekareli konut yapımı son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Durum böyle olunca bu tarz küçük evler için mobilya ve aksesuar tasarımları da hız kazandı.

Daha az yer kaplayan ama içerisinde birçok fonksiyon barındıran bir mobilya düşünün. Aynı platform içerisinde yatak, dolap, çalışma masası hatta TV ünitesi bile mevcut. Böylesine kullanışlı bir ürüne sahip olmayı kim istemez ki?

Özellikle stüdyo ve 1 oda 1 salon daire sahiplerinin tercih ettiği bu kombinasyonlu tasarımlar ayrıca Avrupa'nın şehir merkezinde bulunan bölgelerinde  inşa edilen konutlarda kullanılıyor.

pratik-ve-kullanisli-hepsi-bir-yerde-mobilya-1

40 metrekarelik bir evde bile gündelik yaşamınızın aksamasını önleyen akılcı tasarımlar, son zamanların en çok tercih edilen ev ürünleri arasına girmeyi de başardı.

pratik-ve-kullanisli-hepsi-bir-yerde-mobilya-2

Odanızdaki hareket alanını genişletmek amacı ile üretilen pratik mobilyalardan bazıları kullanışlılığının yanında oldukça da şık tasarlanmış.

pratik-ve-kullanisli-hepsi-bir-yerde-mobilya-3

Mühendislik harikası bu tasarımların birçoğu benzer fonskiyonlara sahip. Örneğin; aynı platformu çalışma masası, yatak, dolap, komidin ve kitaplık olarak kullanabiliyorsunuz.

pratik-ve-kullanisli-hepsi-bir-yerde-mobilya-4

Bir başka deyimle; dar ve sizi boğan bir evinizin olduğunu düşünüyorsanız, evinizi ve kendinizi ferahlatmak için bu tasarımları denemenizi tavsiye ederim.

pratik-ve-kullanisli-hepsi-bir-yerde-mobilya-5


"Metrekare Dostu Tasarımlar" haberine ait yorum yok

Yorum Yap