Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

09 Şubat 2016
PAYLAŞ
Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde Sevgililer Günü'ne özel 35 bin TL peşinatla daire sahibi olma imkanı sunuluyor...

İstanbul Anadolu yakasında Fikirtepe'de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi Ceyşan İnşaat imzası taşıyor. Adalar ve Kalamış manzarasına hakim olan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi 92 adet daire, 6 adet ticari alan ve 9 adet ofisten meydana geliyor.

Muhteşem Yeni Yıl Konutları alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dizayn edildi. Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde Sevgililer Günü'ne özel çiftlere özel fırsatlar sunuluyor. Lansman fiyatlarıyla satışlarına devam edilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü'ne özel 35 bin TL peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Aynı zamanda 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajı sunuluyor.

Teslimlerin 2017 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde, metro, Marmaray ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma hatlarına da yakın mesafede konumlanıyor.

Muhteşem Yeni Yıl sosyal olanakları;

- Çocuk yüzme havuzu
- Yüzme havuzu
- Sauna
- Fin hamamı
- Buhar odası
- Yürüyüş alanları
- Çocuk oyun alanları
- Fitness Cenyer
- Alışveriş merkezi
- Kafe
- Restoran
- Teras
- Kış bahçesi
- Güvenlik
- Otopark


"Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya" haberine ait yorum yok

Yorum Yap