Murat Altuntaş Parktepe Evleri Projesini Anlattı

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Ağustos 2015
Murat Altuntaş Parktepe Evleri Projesini Anlattı

Şahika Grup Yapı’nın ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, Ankara'nın İncek bölgesinde inşa ettikleri Parktepe Evleri projesini anlattı.

Parktepe Evleri projesi 20 katlı 2 blok halinde yükseliyor. Projede 2 oda 1 salon daireler brüt 171, net 144 metrekare olarak tasarlandı. Parktepe Evleri, arazi eğimi nedeniyle manzarası kapanmayan bir konumda yer alıyor. Modern mimari tarzında dizayn edilen Parktepe Evleri'nde her daire güneşe dönük ve sahip olduğu manzarayı kesintisiz alabiliyor. Parktepe Evleri projesinin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrıldı. İki bulvarın kesişme noktasında yükselen Parktepe, caddeden 7 metrelik yeşil bir bant ile ayrılıyor.

Konut fiyatlarının 650 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında değiştiği Parktepe Evleri'nde daireler banka kredisine uygun durumda. Projede daire teslim işlemleri Mayıs 2016 tarihinde yapılacak.

"ORKESTRA GİBİ ÇALIŞIYORUZ"

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, titiz düşünülmüş, sağlam ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli iç mekan kurgusuyla da öne çıkıyor.

Projeyi hayata geçiren Şahika Grup Yapı’nın ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş,

Yapıların daha kullanışlı ve kaliteli olması için binanın dışına olduğu kadar, mekanlara da özenli davranmak gerekir. Parktepe’de de hayallerdeki konutları adeta orkestra gibi çalışarak, dışarıdan ve içeriden titiz bir uyumla kurguluyoruz” dedi.

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de inşa edilen Parktepe Evleri, sağlam, detaylı ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli yaşam alanlarıyla da öne çıkıyor.

Stresten uzak, manzaralı, ferah ve dinlendirici bir hayat sunmanın yanında konforlu ve kullanışlı konutlara imza atan konut projeleri, doğru dekorasyonla kendini daha fazla öne çıkarıyor. Uygun renk seçimi ve karakteri yansıtan mobilyalar, kullanışlı ve estetik mekanlar konut sahiplerinin enerjisini artırırken, yanlış uygulamalar ise kişilere olumsuz etki edebiliyor.

Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında hayata geçirilen Parktepe Evleri’nde de, projenin İç Mimar yatırımcısı Murat Altuntaş ve ekibinin titiz çalışmaları, dış yapı ve iç mekanları bütünleştirerek, kaliteli yaşamın kapılarını açıyor.

Konut projelerinin geniş, ferah ve güneş ışığını içeri alan özelliklerde hayata geçirilmesinin yaşam kalitesini yükselttiğini ifade eden Şahika Grup Yapı ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş,

Yapıların daha kullanışlı ve kaliteli olması için binanın dışına olduğu kadar, mekanlara da özenli davranmak gerekir. Ev ne kadar geniş, manzaralı ve aydınlık olsa da yanlış dekorasyon tüm bu özelliklerin önüne geçerek, sıkıcı, karanlık ve enerjisi düşük konutlar ortaya çıkmasına neden olabilir. Kullanışlı ve kaliteli kurgulanmış iç mekana karşın dış cephedeki en ufak hata da projenin değerini düşürebilir. Bu yüzden uyumu bulmak çok önemli” dedi.

murat-altuntas

Altuntaş, doğru, kaliteli ve daha yaşanılabilir konutlara ulaşılabilmesi için inşaat sektörünün mutlaka iç mimari ve tasarımla ahenk içinde çalışması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

"İnşa edilen yapıların dış ve iç estetiği bütünlük gösterir, kullanış estetikle bir araya getirilebilirse başarılı bir proje ortaya çıkar. Lema Grup ve Fertaş A.Ş işbirliğiyle kurulan Şahika Grup Yapı olarak inşa ettiğimiz Parktepe Evleri’nde de hayallerdeki konutları adeta orkestra gibi çalışarak, dışarıdan ve içeriden titiz bir uyumla kurguluyoruz. Konutları hayal ederek, yaşayarak planlıyor, konut sahiplerinin kaliteli hayat sürebilmeleri için estetik dokunuşu güçlendiriyoruz"

Parktepe Evleri PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Parktepe Evleri Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Beytepe Mahallesi Küme Evleri No: 275 Beytepe-Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 474 00 11
Web : www.parktepe.com.tr
E-mail : info@parktepe.com.trHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat