• Kampanyalar
  • My Home Küçük Maslak’ta %10 Peşinat 36 Ay 0 Faiz

My Home Küçük Maslak’ta %10 Peşinat 36 Ay 0 Faiz

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

01 Nisan 2014
My Home Küçük Maslak’ta %10 Peşinat 36 Ay 0 Faiz

Konutların hemen teslim edildiği My Home Küçük Maslak’ta 15 gün önce başlayan kampanya kapsamında 36 aya kadar sıfır faizli ödeme seçeneği sunuluyor.

 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun verdiği bilgilere göre sonuç pozitif. Konut satışlarının durma noktasına geldiği, sektörün de yatırımcının da seçime kilitlendiği şu ortamda Ağaoğlu My Home Küçük Maslak’ta satışlar gayet iyi gidiyor. Tekrar reklamda oynamayı kesinlikle bir risk olarak görmediğini ifade eden Ağaoğlu, “İnsanlar beni eskisinden daha da çok seviyor. Göz önünde olmaktan bir çekincem yok. My Home’da satışlar çok iyi gidiyor. 200 civarında daire bu kampanya kapsamında satışa sunulmuştu. Kısa sürede bu dairelerin yarısını sattık” dedi.

 

my home

 

 

%10 Peşinat, 36 Ay Sıfır Faiz

 

Konutların hemen teslim edildiği My Home Küçük Maslak’ta 15 gün önce başlayan kampanya kapsamında 36 aya kadar sıfır faizli ödeme seçeneği sunuluyor. “Sınırlı daire, sınırsız fırsat!” sloganıyla başlatılan satış kampanyasında birbirinden farklı ödeme alternatifleri mevcut. Peşinatın yüzde 10 olduğu, banka kredisiyle 120 ay vade seçeneğinin sunulduğu My Home projesinde, Ağaoğlu’nun sunduğu krediyle 36 aya kadar sıfır faiz seçeneğiyle daire almak mümkün.

 

3 Kulede 786 Daire

 

My Home Maslak, 3 kulede 786 daireden oluşuyor. Proje, yüzde 1 KDV ile satılıyor. My Home Küçük Maslak’ta 1+0 daireler 477 bin TL’den, 1+1 daireler 528 bin TL’den, 2+1 daireler 582 bin TL’den, 3+1 daireler 701 bin TL’den, 4,5+1 daireler ise 1 milyon 964 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.