Nestavilla Evleri’nde Yüzde 10 İndirim

31 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Nestavilla Evleri’nde Yüzde 10 İndirim
Nestavilla istenilen evi istenilen yere uygun fiyatlarda hayata geçiriyor. Yüzde 10 indirim avantajı bulunan Nestavilla fiyatları 28 bin 451 TL'den başlangıç gösteriyor...

Vefa Holding güvencesiyle prefabrik evler üreten Nestavilla tüm modellerini yüzde 10 indirimle satışa sunuyor.

1 ila 8 hafta içerisinde kurulumu tamamlanan evler uzun yıllar boyunca bir bakım gerektirmeden kullanılabiliyor. İşçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran Nestavilla ile hayalinizdeki eve uygun fiyata sahip olabiliyorsunuz.

3 farklı konsept sunuluan Nestavilla’da tüm modellerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Bazı modellerde ise indirim bedeli yüzde 25’ kadar çıkabiliyor.

Nestavilla Mone

Esnek yapı malzemesinin sağladığı avantajla, geleneksel yapılara göre çok daha estetik inşa edilen Nestavilla Mone prefabrike evlerin fiyatları 29 bin 450 TL’den başlangıç gösteriyor.Nestavilla Renua 

Nestavilla Renua Evler ise istenilen mimaride çelik ev olarak inşa ediliyor. Depreme karşı çok dayanıklı olan Nestavilla Renua Evler istenilen yere istediğiniz şekilde inşa edilebiliyor. Nestavilla Renua Evler fiyatları 118 bin 50 TL’den başlıyor.

Nestavilla Vango

Nestavilla Vango modül evler ise 1 ile 5 gün arasında süren montaj çalışmalarından hemen sonra teslim ediliyor. Her türlü arazi ve iklim koşuluna uyum sağlayan Nestavilla Vango modül evler dört mevsim enerji tasarrufu sağlıyor. Nestavilla Vango Evlerin fiyatları 28 bin 451 TL’den başlangıç gösteriyor.


"Nestavilla Evleri’nde Yüzde 10 İndirim" haberine ait yorum yok

Yorum Yap