Nevbahar Üsküdar projesinde satışlar başladı

Çalışmaların sürdüğü Nevbahar Üsküdar projesinde lansman dönemiyle birlikte satışlar da başladı. İşte proje detayları…

30 September 2019
Nevbahar Üsküdar projesinde satışlar başladı İstanbul Havalimanı başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde prestijli projelere imza atan Kalyon Holding'in gayrimenkul sektöründeki ilk yatırımı olma özelliği taşıyan Nevbahar Üsküdar projesinin lansmanı yapıldı.

İstanbul'un özel bölgeleri arasında gösterilen Üsküdar'da hayat bulacak projede Boğaz yalılarının stilini taşıyan gölgelikli cephe tasarım ve doğal malzeme kullanımı dikkat çekiyor. Nevbahar Üsküdar projesinde 4 farklı konut bloku, kiralanabilir alanı 30 bin metrekareyi bulan Nevçarşı isimli çarşı alanı ve nitelikli sosyal yaşam alanları inşa ediliyor.

"45 YILLIK TECRÜBEYİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE TAŞIYORUZ"

Nevbahar Üsküdar projesinin lansman toplantısına katılan Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu, 1974'te kurulan Kalyon Holding’in bugüne kadar imza attığı sayısız projeyle Türkiye ekonomisine katkıda bulunduğunu belirterek, "Son yıllarda Türkiye'nin vizyon projeleri olarak adlandırılan çok sayıda mega yapıda imzası bulunan bir grup olarak, özellikle altyapı ve üstyapı inşaatında elde ettiğimiz deneyimi şimdi de gayrimenkul sektörüne taşıyoruz. Bu deneyimi sektöre aktarmanın bizim gibi ülkesi için çalışan, üreten, istihdam sağlayan, yatırım yapan şirketler için bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

45 yıllık tecrübeleriyle gayrimenkul sektöründe fark yaratmayı amaçladıklarını belirten Kalyoncu, "Hem proje geliştirdiğimiz bölgelere hem de sektöre katkı vermeyi hedefliyoruz. Gayrimenkul geliştirirken bize yol gösteren ve Kalyon Gayrimenkul Yatırım markasının özünü oluşturan 3T olarak adlandırdığımız bir yaklaşımımız var: Teknoloji, Tabiat ve Tasarım… Biz Kalyon Gayrimenkul olarak, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak; iyi tasarımla, ve tabiata saygılı bir şekilde projelerimizi geliştirmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.

1 YIL İÇERİSİNDE TESLİMLER BAŞLIYOR

Nevbahar Üsküdar projesinde mahalle kültürünü yaşatan ve komşuluk ilişkilerini zenginleştiren; kültür, sanat etkinlikleri ve eğitim programlarını çok önemsediklerini belirten Mehmet Kalyoncu, "Üsküdar, 700 bin kişilik bir nüfusun sadece 5 dakikada ulaşabildiği bir merkez. Projemizin yakın çevresinde yer alan 12 bin iş yeri de buradaki ticaret hayatın en önemli göstergesi. Hemen yanı başında yer alan vapur iskeleleri ve Marmaray istasyonu, yakın çevresindeki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli gibi ulaşım alternatifleriyle Nevçarşı; sadece Anadolu Yakası için değil, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Fatih ve Beyoğlu gibi Avrupa Yakasında yer alan yüksek potansiyele sahip ilçeler için de çekim noktası olma özelliği taşıyor" şeklinde konuştu. Kalyoncu, son olarak projede teslimlerin 1 sene içerisinde başlayacağını ifade etti.

METREKARE BİRİM FİYATI 12 BİN 500 TL'DEN BAŞLIYOR

Konut satışlarının başladığı Nevbahar Üsküdar projesinde birim fiyatı 12 bin 500 TL olarak belirlenirken projede fiyatlar 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor. Ayrıca yatırımcılara, yüzde 25 peşinat vermesi durumunda teslime kadar ödeme yapmadan konut sahibi olma imkanı veya yüzde 0.99 faiz oranlı kredi kullanma imkanı sunuluyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum