Next Level Çayyolu Satışa Çıktı

Ankara Çankaya Çayyolu’nda yükselen Next Level Çayyolu projesi satışa çıktı. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin TL’den başlanıç gösterdiği Next Level Çayyolu projesinde 30 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

04 Mayıs 2016
Next Level Çayyolu Satışa Çıktı Ankara Çankaya Çayyolu’nda yükselen Next Level Çayyolu projesi satışa çıktı. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin TL’den başlanıç gösterdiği Next Level Çayyolu projesinde 30 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

Pasifik inşaat tarafından Ankara Çayyolu’nda hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde satışlar başladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait 190 dönümlük Çayyolu rekreasyon alanı içerisinde konumlanan Next Level Çayyolu projesi 166 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

500 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde toplam 429 konut yer alıyor.

Projede normal dairelerin yanı sıra loft, penthouse ve villa seçenekleri de yer alıyor.

Next Level Çayyolu projesinde 92 farklı tipte 3+1’den 7,5+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

METREKARESİ 5 BİN TL
Next Level Çayyolu fiyatları metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor. Projede hiç peşinatsız 30 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Geçtiğimiz Mart ayında inşaatına başlanan Next Level projesinde teslimlerin ise 2018’in son çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Zengin sosyal olanakları ile dikkat çeken Pasifik İnşaat Next Level Çayyolu projesinde; güvenlik, otopark, açık-kapalı yüzme havuzu, hobi bahçeleri, çocuk oyun alanları, sauna, buhar banyosu, kafe, güneşlenme alanları, squash, teras, büyüklere yönelik oyun alanları, yemek okulu, havuz başı kafe, çocuk havuzu, çocuk bahçesi, fitness salonu, Tv/oyun odası ve mağazalar yer alıyor.Next Level Çayyolu projesinin Next Level’a olan yoğun talepten doğduğunu belirten Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Next Level projesi rezidans konseptinde olduğu için ailelere pek hitap etmiyordu. Bu kitleden de büyük talep gelince Next Level Çayyolu projesine karar verdik” dedi.

ÇOK KAZANDIRACAK
Next Level projesinde 3,5 yılda yüzde 100’ün üzerinde kazandırdıklarını vurgulayan Fatih Erdoğan, “Next Level projesimizin satışlarına 3,5 yıl önde metrekaresi 5 bin 300 TL’den başladık. Bugün ise fiyatlar 10 bin TL’yi geçti. Next Level Çayyolu projesinde de benzer bir kazanç artışını bekliyoruz” ifadesinde bulundu.

2 YENİ DEV PROJE
Ankara’da 2 yeni projeye daha start vereceklerini belirten Fatih Erdoğan, “2 yeni projemiz daha var. Bunlardan biri Ego projesi. Ankara’nın en büyük arazisi üzerinde yükselecek. EGO projemiz sadece Ankara’ya değil aynı zamanda Türkiye’ye de değer katacak bir proje. Diğer projemiz ise Dikmen Vadisi’nde yer alıyor. Projeye 2017’ni ilk aylarında start vermeyi planlıyoruz. Şu an da her 2 projenin de hazırlık çalışmaları devam ediyor” ifadesinde bulundu.

EGO PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

NEXT LEVEL MARKASI İSTANBUL’A GELİYOR
Ankara projelerinin İstanbul’da çok bilinmemesine kartış Next Level markasının bilinen bir marka olduğuna dikkat çeken Erdoğan, “Next Level artık iyi bir marka oldu. Ankara projeleri İstanbul’da pek bilinmez ama Next Level markası İstanbul’da da biliniyor. Ankara’dan sonra markayı İstanbul’a da getirmeyi planlıyoruz. Anadolu ve Avrupa yakasında ilgilendiğimiz bazı lokasyonlar var. Görüşmeler devam ediyor” diye konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.