Nidapark Başakşehir’de Satışlar Başladı

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Ağustos 2015
Nidapark Başakşehir’de Satışlar Başladı

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün İstanbul Başakşehir'de yükselen konut projesi Nidapark Başakşehir'de lansman öncesi satışlar başladı.

İstanbul'un Başakşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından 20 bin metrekarelik alanda 374 konut kapasitesi ile inşa edilen Nidapark Başakşehir projesinde büyüklükleri 88 ile 314 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Nidapark Başakşehir PROJE DETAYLARI

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün "Nidapark" markasıyla hayata geçirdiği projelere bir yenisi daha eklendi. 5 blokta 374 daireden meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. A blok tek blok halinde inşa edilirken, diğer bloklar mono blok şeklinde tasarlandı. Projede büyüklükleri 51 ile 446 metrekare arasında değişen 48 dükkan da yer alıyor. Nidapark Başakşehir'de 2+1'ler 88 - 146 metrekare, 3+1'ler 175 - 193 metrekare, 4+1'ler ise 222 - 314 metrekare büyüklüğe sahip.

Avrupa Yakası'nın en fazla yatırım yapılan bölgelerinden biri olan Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir, şehir hayatının tüm ihtiyaçlarını düşünülerek tasarlandı. LEED kriterlerine uygun olarak projelendirilen Nidapark Başakşehir, LEED adaylığıyla çevreye duyarlığı olduğunu, verimlilik ve kaliteyi bir arada sunuyor. Projede her türlü aktivitenin içinde düşünüldüğü iki kattan oluşan ve yaklaşık 2 bin 600 metrekare alana sahip geniş bir sosyal tesis planlandı. Atatürk Havalimanı ve 3. havalimanının tam ortasında yer alan Nidapark Başakşehir ulaşım konusuna havadan, karadan ve yer altından tam çözüm sunuyor. 3. Köprü'ye çok yakın olan Nidapark Başakşehir, çevre yoluna direk bağlantısı, metro ve toplu taşımasıyla ev sahiplerine kolaylık sağlıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kendi arsası üzerine kurulan Nidapark Başakşehir, Olimpiyat Stadı'na komşu konumda yer alıyor. Projede lansman öncesi satışlar başladı.

NİSAN 2017'DE TRESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 325 bin lira ile 1 milyon 689 bin lira arasında değiştiği Nidapark Başakşehir projesinde dükkanların en düşük metrekare birim fiyatı 10 bin lira olarak belirlendi. Nidapark Başakşehir projesinde yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Projenin Türkiye İş Bankası ve Türkiye Finans ile anlaşması bulunuyor. Projede teslim işlemlerinin Nisan 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

Nidapark Başakşehir satılık ev fiyatlarının yer aldığı güncel fiyat listesi ise şöyle :

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR PROJE BİLGİLERİ

Nidapark Başakşehir Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Ziya Gökalp Mah. Olimpiyat Stadı Yolu No:6 Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 4 846
Web : www.tahincioglu.com
E-mail : mh@tahincioglu.com

Nidapark Başakşehir Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Yürüyüş parkuru
- Asansör
– Deprem yönetmeliğine uygun
– Yalıtım yönetmeliğine uygun
– Yapı denetimi yapılmış
– Zemin etüdü yapılmışHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü,

23 Ekim 2017


Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yaptığı açıklamada Türkiye'deki tüm konut ve b

22 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.