• Kampanyalar
  • Nlogo’da ‘Komşunu Getir Taksidini Sildir’ Kampanyası

Nlogo’da ‘Komşunu Getir Taksidini Sildir’ Kampanyası

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Ağustos 2015
Nlogo’da ‘Komşunu Getir Taksidini Sildir’ Kampanyası

İstanbul'un Esenyurt bölgesinde inşa edilen Nlogo İstanbul projesinde 'Komuşunu Getir Taksidini Sildir' kampanyası başlatıldı.

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği Nlogo İstanbul projesi için ‘Komşunu getir, taksidini sildir!” adındaki yaz kampanyasını duyurdu.

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul projesi için düzenlediği kampanya ile konut alıcısına çifte kazanç sunmayı hedefliyor. Nlogo İstanbul'un yaz aylarının sonuna damgasını vuracak olan kampanyası “Komşunu getir, taksidini sildir!kampanyasından yararlanıp Nlogo İstanbul'dan yakınlarına ev satın aldıranlar hem onlarla komşu oluyor hem de ev borçlarının 2 taksidini hemen sildirme fırsatını yakalıyor.

Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Kampanyamızda kişi sınırı yok. İstediğiniz kadar arkadaşınızı getirerek kampanyaya dahil edebilir ve çok sayıda taksidinizi sildirebilirsiniz. Böylece bir taraftan ev borcunuzu azaltırken diğer taraftan da sevdiklerinizle bir arada yaşama imkanına kavuşursunuz” diye konuştu.

Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo İstanbul projesinin ilk etabının 1 yılda yüzde 100 prim yaptığının altını çizen Özyurt, “Aynı fırsata Nlogo İstanbul'un şuanda satışta olan ikinci etabından ev alanlar da sahip” açıklamasıyla sözlerini sonladırdı.

Nlogo İSTANBUL PROJE DETAYLARI

- Özyurtlar İnşaat tarafından hayatan geçirilen Nlogo İstanbul projesi 310 bin metrekare inşaat alanı kuruluyor.

- 7 blokta 2 bin 519 konuttan meydana gelen Nlogo projesinde stüdyo daireler 40 - 50 metrekare, 1 oda 1 salon daireler 65 - 95 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 85 - 137 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 140 - 175 metrekare olarak dizayn edildi.

- 3 etaptan meydana gelen projenin her etabında 850 konut bulunuyor.

- 200 milyon lira yatırım değeriyle yükselen Nlogo İstanbul projesi konumu ve geniş sosyal tesisleriyle ev sahiplerine diğer Özyurtlar projelerinde olduğu gibi yüksek prim garantisi de vaat ediyor.

- Nlogo İstanbul’dan ev alanlar proje bittiğinde yüzde 100'ün üzerinde kar etmesi öngörülüyor.

- Mayıs ayında satışa sunulan Nlogo projesinden ev alanlar 1 yılda 2 kat kazandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.