• Emlak Haberleri
  • Nurol GYO 3 Projesinde Yeni Etapları Satışa Çıkarıyor

Nurol GYO 3 Projesinde Yeni Etapları Satışa Çıkarıyor

Nurol GYO, Nurol Tower, Nurol Life ve Nurol Park projelerindeki yeni etapları satışa çıkarıyor….

22 Aralık 2015
Nurol GYO 3 Projesinde Yeni Etapları Satışa Çıkarıyor

Nurol GYO, Nurol Tower, Nurol Life ve Nurol Park projelerindeki yeni etapları satışa çıkarıyor….

Nurol GYO, 3 projesindeki yeni etapları satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Firma, Nurol Park, Nurol Life ve Nurol Tower projelerinde yeni etapları özel fırsatlarla satışa çıkarıyor.

Nurol Tower'IN EN ÜST 10 KATI YILBAŞINDAN SONRA SATIŞTA
Ana kiracısı İş Bankası olan Nurol Park projesinde yer alan ofisleri sıfır peşinatla satışa sunduklarını söyleyen Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, ayrıca Nurol Tower’ın en üst 10 katını da yılbaşından sonra satışa çıkarmaya hazırlandıklarını söyledi. Hatipoğlu, Nurol Life’ın ise 2016’da yeni bir etabını lanse edeceklerini ifade etti.

NUROL PARK AVM’DE KİRALAMALAR 2016’DA BAŞLIYOR
Nurol Park AVM’de kiralamaların 2016 yılında başlayacağını belirten Hatipoğlu, “Nurol Park AVM’de hafta içi 6 bin, hafta sonu 12 bin, yılda ise 2.8 milyon ziyaretçi bekliyoruz dedi.

Nurol GYO Genel Mdr Samim Hatipolu

YÜZDE 30 KAZANDIRDI
Mecidiyeköy Nurol Tower projesinde yüzde 60, Basın Ekspres Nurol Park projesinde yüzde 70, Seyrantepe Nurol Life projesinde ise yüzde 45 oranında satışların tamamlandığına dikkat çeken Hatipoğlu, her 3 projenin de ortalama yüzde 30 prim yaptığını söyledi.

TOPLU KONUTTA EN TECRÜBELİ ŞİRKETİZ
Nurol GYO’nun toplu konut üretme konusunda en tecrübeli şirket olduğuna dikkat çeken Hatipoğlu, “Geliştirdiğimiz projelerin yüzde 59’unu konut oluşturuyor. Nurol GYO, toplu konut üretmede Türkiye’nin en tecrübeli şirketidir” ifadesinde bulundu.

OFİS PİYASASININ YÜZDE 10’U NUROL’UN
3 projede toplam 76 bin metrekare ofis geliştirdiklerinin altını çizen Hatipoğlu, bunun ofis piyasasının yüzde 10’unu oluşturduğunu belirtti.

KAYBEDİLMİŞ BİR YIL
2016’ya sayılı günler kala yılsonu değerlendirmesi yapan Hatipoğlu, “2015 kaybedilmiş bir yıl. 2 seçimi geride kaldık. Gerek siyasi gerekse de ekonomik belirsizlikler yurtiçi satışları etkiledi. Türkiye’de belirsizlik ortamında talepler erteleniyor. 2016’da bu ertelenen talebin satışa dönüşeceğini düşünüyorum” ifadesinde bulundu.

İÇ PİYASADAKİ DARALMAYI YURTDIŞI SATIŞLARLA DENGELEMEYE ÇALIŞTIK
Sektörün belirsizlik ortamında iç piyasadaki daralmayı yurtdışı satışlarla telafi etmeye çalıştığına dikkat çeken Hatipoğlu, “İç piyasada satışlar düşünce sektör yurtdışı satışları ile bunu telefi etmeye çalıştı. Türkiye’de yabancıya satış hala istenilen düzeyde değil. Yabancılar Türkiye’yi en cazip yatırım yapılabilecek ülke olarak görüyor. Yabancıya satışın 2016’da artarak devam edeceğini öngörüyoruz” dedi.

HASTA ADAM İYİLEŞTİ
Konut kredisi faiz oranlarındaki artışa da değinen Hatipoğlu, “Faiz oranlarının artması aslında “Hasta Adam”ın (ABD) iyileşmesi anlamına geliyor. Bu da yatırımları olumlu etkiliyor. Tabi ki konut kredisi faiz oranlarındaki artış iç piyasadaki satışları direk etkiliyor. Fakat bu artış gayrimenkul sertifikası gibi uygulamalarla telafi edilebilir” diye konuştu.

2016'DA HEDEF YÜZDE 30 BÜYÜME

Nurol GYO'nun 2015'te yüzde 40 büyüdüğüne dikkat çeken Nurol GYO Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Çimen, 2016'da yüzde 25-30 büyüme hedeflediklerini ifade etti.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konya Belediyesi Selçuklu’da 2.9 milyon TL’lik arsasını satışa çıkardı

Konya Belediyesi Selçuklu’da 2.9 milyon TL’lik arsasını satışa çıkardı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya’nın Selçuklu konumlanan arsa niteliğindeki gayrimenkulün

16 Ekim 2017


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.