Nurol Park Projesinde Bahar Kampanyası

24 Nisan 2015
PAYLAŞ
Nurol Park Projesinde Bahar Kampanyası

Nurol GYO tarafından İstanbul Güneşli'de yükselen Nurol Park projesinde bahar kampanyası başladı. Kampanya 4 Mayıs'a kadar sürecek.

İstanbul’un en önemli ve stratejik noktalarından biri olan Güneşli’de 55.000m²’lik arazisi üzerinde inşaatı devam eden Nurol Park, ev sahibi olmak isteyenler için 4 Mayıs’a kadar sürecek olan yeni bir kampanya başlattı.

İlk 12 ay kredi ödemesi Nurol GYO’dan olan, 120 ay’a kadar banka kredisi uygulanabilen projede, dilerseniz peşin ödemede yüzde 15 indirim veya 50 ay “0” faiz avantajları sunuluyor.

KONUT KAMPANYALARI 2015

Nurol Park’ta ‘loft’, ‘rezidans’ ve ‘tower’ olmak üzere üç farklı konseptte ihtiyaca uygun metrekarelerde 1.512 konut bulunuyor. Projede konutların yanı sıra 43.200 m² peyzaj alanı, cafeler ve mağazalar, ayrıca 19.000 m² alana sahip ofis bloğu yer alıyor. Proje metro istasyonlarına ve kritik noktalara kolay ulaşım imkanı ile de dikkat çekiyor.

2016 Şubat yılında teslimlerin yapılacağı Nurol Park projesinde yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


"Nurol Park Projesinde Bahar Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap