Nurol Tower Projesinde Hemen Teslim Ofisler

07 Mart 2016
PAYLAŞ
Nurol Tower Projesinde Hemen Teslim Ofisler

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nurol Tower projesinde zirve katları ve baza bölümünde yer alan tam kat ofisler ilk kez görücüye çıkarıldı...

İstanbul Avrupa yakasında Şişli Mecidiyeköy'de hayata geçirilen Nurol Tower projesi Nurol GYO imzası taşıyor. Ev ve ofis hizmetleriyle rezidans konforunu tek çatı altında toplayan Nurol Tower projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Nurol Tower projesinin zirve katları ve baza bölümünde yer alan tam kat ofisler görücüye çıktı. Projedeki "Kule Ofisler", "Zirve Katlar" ve baza bölümünde yer alan tam kat "Merkez Ofisler" en ince ayrıntısına kadar titiz bir çalışmayla tasarlandı.

Nurol Tower projesi alanları 73 ila 193 metrekare arasında değişen toplam 270 adet bağımsız birim yer alıyor. Projede, çarşı, dükkan, restoran ve kafeler de yer alıyor.

sky

Çağlayan Meydanı'na komşu Adalet Sarayı'nın hemen karşısında yükselen Nurol Tower projesinde concierge hizmetleri, seyahat danışmanlığı hizmetlerinden, günlük alışverişlerin teslimatına ve özel davetlerin eksiksiz organize edilmesine kadar birçok hizmet sunuluyor.

Nurol Tower projesinin 35. katında yer alan Sky Lounge, İstanbul, Marmara Denizi ve boğaz manzarasını hakim. 360 derecelik İstanbul manzarasına sahip olan Sky Lounge bölümünde özel günler için davet ve kutlamalar gerçekleştirilebiliyor.

Ulaşım açısından çok avantajlı bir konuma sahip olan Nurol Tower, E5 cepheli konumu ile çevreyolu ve Boğaz Köprüsü bağlantılarına hemen ulaşılabiliyor. Proje metro ve metrobüs duraklarına da yakın mesafede konumlanıyor.


"Nurol Tower Projesinde Hemen Teslim Ofisler" haberine ait yorum yok

Yorum Yap