Nurol Tower Projesinde Hemen Teslim Ofisler

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mart 2016
Nurol Tower Projesinde Hemen Teslim Ofisler

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nurol Tower projesinde zirve katları ve baza bölümünde yer alan tam kat ofisler ilk kez görücüye çıkarıldı...

İstanbul Avrupa yakasında Şişli Mecidiyeköy'de hayata geçirilen Nurol Tower projesi Nurol GYO imzası taşıyor. Ev ve ofis hizmetleriyle rezidans konforunu tek çatı altında toplayan Nurol Tower projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Nurol Tower projesinin zirve katları ve baza bölümünde yer alan tam kat ofisler görücüye çıktı. Projedeki "Kule Ofisler", "Zirve Katlar" ve baza bölümünde yer alan tam kat "Merkez Ofisler" en ince ayrıntısına kadar titiz bir çalışmayla tasarlandı.

Nurol Tower projesi alanları 73 ila 193 metrekare arasında değişen toplam 270 adet bağımsız birim yer alıyor. Projede, çarşı, dükkan, restoran ve kafeler de yer alıyor.

sky

Çağlayan Meydanı'na komşu Adalet Sarayı'nın hemen karşısında yükselen Nurol Tower projesinde concierge hizmetleri, seyahat danışmanlığı hizmetlerinden, günlük alışverişlerin teslimatına ve özel davetlerin eksiksiz organize edilmesine kadar birçok hizmet sunuluyor.

Nurol Tower projesinin 35. katında yer alan Sky Lounge, İstanbul, Marmara Denizi ve boğaz manzarasını hakim. 360 derecelik İstanbul manzarasına sahip olan Sky Lounge bölümünde özel günler için davet ve kutlamalar gerçekleştirilebiliyor.

Ulaşım açısından çok avantajlı bir konuma sahip olan Nurol Tower, E5 cepheli konumu ile çevreyolu ve Boğaz Köprüsü bağlantılarına hemen ulaşılabiliyor. Proje metro ve metrobüs duraklarına da yakın mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sel riski yeşil çatılarla azalacak

Sel riski yeşil çatılarla azalacak

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, yeşil çatılar hakkında yaptığı açıklamada bu uygulam

21 Temmuz 2017


Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Maliye Bakanlığı’nın Devlete ait olan hazine ve kamu taşınmazlarının 49 yıllığına kiralamalarda yapt

21 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat