Ofis Dekorasyonunda Nelere Dikkat Etmeli?

13 Haziran 2014
PAYLAŞ
Ofis Dekorasyonunda Nelere Dikkat Etmeli?

Ofisinizde zevkinizi yansıtan düzenlemeler yaparak iş hayatınızdaki verimi arttırabilirsiniz. Peki, ofis dekorasyonunda nelere dikkat etmeli? İşte yanıtı...

Stresli ve yoğun bir çalışma ortamına sahip ofisinizde bulunan çalışanların streslerini azaltıp kendilerini daha konforlu ve daha motive hissedebilmelerini sağlamak elinizde. Böylelikle ofis mekanlarına zevkinizi yansıtan dokunuşlar yaparak iş hayatınızdaki verimi arttırabilirsiniz.

Değerli vaktimizin büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofislerimizde özgün tarzda dekore edilen bir çalışma alanına sahip olmak istiyorsanız bu haber tam size göre...

KONFORLU VE LÜKS ÇALIŞMA ALANI

İster micro ofis mobilyaları ile yalnız ürünler, ister takım grupları ile uygun temalar sayesinde konforlu aynı zamanda lüks çalışma ve yaşam alanları yaratabilirsiniz. Yapılan bu ofisdekorasyonu revizyonu, size heyecan verici bir çalışma isteği uyandıracak.

EN PRATİĞİ CAM VE AHŞAP

Cam ve ahşap tabla alternatiflerini isteğinize göre biçimlendirebilirsiniz. Bunun için mobilyalarda deri kullanılması ve mümkünse özel olarak tasarlamanızı yahut tasarlatmanızı, öneririz. Bunun sebebi derinin isteğe göre daha kolay şekil alabilmesidir. Pratik materyallerin kullanılması ile zamandan tasarruf sağlayarak işlerinize hız kazandırabilirsiniz.

EN ÖNEMLİ DETAY: MASALAR

Farklı boyutlardaki masa alternatifleri ile kolay monte imkanını sağlayan metal ayakları, ofislerin her köşesine uygulanabiliyor. Bu yüzden masa tercihinizde cam veya ahşap seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz fakat masa ayaklarının metal olmasını öneriyoruz. Böylelikle klasik olan ofis görüntüsü yerini modern, şık ve konforlu çalışma ortamlarına bırakıyor. Değişik şekillerde konumlandırılabilen pratik masalar ile takım çalışmalarından daha olumlu sonuçlar alınıyor ve çalışanların motivasyonu da aynı orantıda artıyor.

İşte konfor ve lüks baz alınarak dekore edilmiş bazı ofis örnekleri:

Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com


"Ofis Dekorasyonunda Nelere Dikkat Etmeli?" haberine ait yorum yok

Yorum Yap