Ons İncek Ankara’da 2 Bin 900 TL Taksitle

08 Haziran 2016
PAYLAŞ
Ons İncek Ankara’da 2 Bin 900 TL Taksitle
Yüzde 10 peşinat ve 2 bin 900 TL taksitle konut sahibi olunabilen Ons İncek projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor...

Ons inşaat tarafından hayata geçirilen Ons İncek projesi 39 bin 168 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

41, 43 ve 45 katlı 3 bloktan meydana gelen Ons İncek Ankara projesinde toplam 992 konut yer alıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Ons İncek projesinde yüzde 10 peşinatla ara ödemesiz konut sahibi olunabiliyor. Ayda 2 bin 900 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunulan projede teslimlerin 2017 sonunda yapılması planlanıyor.

Ons İncek’te ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu residence daireler akıllı ev teknolojisinde kişiye özel sesli komut sistemiyle beş yıldızlı otel konforunu birleştiriyor. ONS İncek ayrıca 7/24 rezidans servisi hizmeti de sunuluyor.

ONS İncek kampanyasıyla ilgili açıklama yapan ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, “ Amacımız ilk evini alacak genç çiftler başta olmak üzere Ankara ekonomisine değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları da dönemsel olarak harekete geçirmek istedik. Firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızda 1.etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimizin yeni sahiplerini davet ediyoruz. Yeni kampanyamızda teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların özellikle ilgisini çekti” dedi.

"Ons İncek Ankara’da 2 Bin 900 TL Taksitle" haberine ait yorum yok

Yorum Yap