• Kampanyalar
  • Ons İncek Residence’ta 120 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı

Ons İncek Residence’ta 120 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

29 Aralık 2015
Ons İncek Residence’ta 120 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı

Ons Şirketler Grubu kuruluşunun 25. yılına özel Ons incek Residence projesinde kampanya başlattı. Uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada son gün 3 Ocak 2016 olarak belirlendi...

Ons Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Ons İncek Residence projesi Başkent Ankara Gölbaşı İncek'ta yaşama geçiriliyor. 41, 43 ve 45 katlı 3 blok halide yükselen Ons İncek Residence projesi toplam 992 adet konuttan meydana geliyor.

Ons İncek Residence projesinde 558 adet 1 oda 1 salon, 416 adet 2 oda 1 salon, 10 adet 2 oda 1 salon dubleks be 8 adet 3 oda 1 salon dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Ons İncek Residence fiyatları 280 bin TL'den başlıyor.

Ons Şirketler Grubu, Ons İncek Residence projesinde kuruluşlarının 25. yılına özel bir kampanya başlattı. Ons İncek Residence kampanyası kapsamında ara ödemesiz daire sahibi olmak mümkün. Ons İncek Residence projesinde 49 bin TL peşinat ödeniyor. Sabit peşinat 6 ay ertelenirken, 120 ay vade farksız 1.280 TL'lik taksit ödemesi imkanı sunuluyor.

Teslimlere kadar ara ödeme yapılmayan projede teslim sonrasına ertelenmiş ödemeler 2017 ve 2018 yıllarında yüzde 20 oranında ödeniyor. Geri kalan yüzde 40’lık ödeme ise daha sonraya kalıyor. Böylece projeden daire sahibi olanlar peşinattan sonra daire bedelinin yüzde 40'ını 2 yılda ödemiş oluyor. Kampanyada faydalanmak için son gün 3 Ocak Pazar günü olarak belirlendi.

Ons İncek Residence projesinde restoran, market, spor salonu, spa, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, otopark ve güvenlik gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Ons İncek Residence iletişim
Telefon: 444 66 74HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.