OPTIMIST RESIDENCE

Lokasyon

İstanbul / Fikirtepe

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

550 Konut

Konut Tipleri

1+0   1+1   2+1   3+1   4+1  

Fiyat Aralığı

500.000 - 500.000 TL

Proje Alanı

13400 m2

Teslim Tarihi

2019-12-31

Proje FOTOĞRAFLARI


 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence
 • Optimist Residence

Proje HAKKINDA


Mist İnşaat tecrübesiyle Fikirtepe'de hayata geçirilen Optimist Residence projesi, toplam 13 bin 400 metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. Üç bloktan meydana gelen projede 550 konut ve 56 ticari ünite yer alıyor. Projedeki bloklar 22, 18 ve 9 katlı olarak dizayn edildi. Optimist Residence projesinde 1+0'lar brüt 57,50 metrekare, 1+1'ler brüt 56,20 metrekare, 2+1'ler brüt 87,90 metrekare, 3+1'ler brüt 128,80 metrekare, 4+1'ler ise brüt 166,38 metrekare genişlikte tasarlanıyor. Ayrıca projedeki daireler brüt 3,40 metre, net 3,15 metre tavan yüksekliğine sahip.

Ön satışları başlayan projede firma bünyesinde 60 aya kadar sıfır faiz imkânı da sunuluyor. Optimist Residence projesindeki konutların fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Hem oturum hem de yatırım amacıyla alıcılarına avantaj sağlayacak olan projedeki 1+1 konutların kira getirisinin 2 bin TL’den başlaması bekleniyor. Teslime kadar Optimist Residence projesinin yüzde 20-25 oranında prim yapması da öngörülüyor.

İstanbul'da kentsel dönüşümün sembolü olan Fikirtepe'de inşa edilen Optimist Residence projesinin tasarımı ise RMJM imzası taşıyor. Geleneksel Türk mimarisinin ve günümüzün ihtiyaçları göz önüne alınarak yükselen Optimist Residence projesi, Türkiye'de bir ilk olan dikey bahçeler konut standartlarını bir adım yukarıya taşıyor.

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje kara, deniz ve hava ulaşımının kesişim noktasında konumlanıyor. Optimist Residence, Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi durağına 150 metre, Uzunçayır metrobüs ve Ünalan metro kesişim noktasına 200 metre uzaklıkta inşa ediliyor. Türkiye'nin en iyi hastanelerine ve Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise birkaç dakikalık mesafede hayata geçiriliyor.

Lüks ve konforu bir arada sunmayı hedefleyen projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, fitness merkezi, kreş, kafe, güvenlik sistemleri, yürüyüş parkuru, süs havuzu, güneşlenme terası, masa tenisi, bilardo gibi sosyal donatılar yer alıyor. Yatırımcılarının daha kolay bir hayat sürmeleri için binalarını da zengin özelliklerle donatan projede asansör, resepsiyon, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, çamaşır odası bulunuyor. Ayrıca projede rezidans hizmetleri de veriliyor.

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
444 30 67
Adres
:
Fikirtepe Mah. Yıldırım Sok. No:40 Kadıköy/İstanbul

Proje ÖZELLİKLERİ


24 Saat Güvenlik

Cafe

Çocuk Yüzme Havuzu

Çocuk Parkı

Fitness Salonu

Sauna

Yürüyüş Alanları

Açık Yüzme Havuzu

Kapalı Otopark

Açık Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İstanbul, Fikirtepe

Torkam inşaat

-

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Fikirtepe

İlbank - Kiptaş - Ceylan İnşaat

-

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Fikirtepe

Denge Yapı Mimarlık - Barsan Global Logistics

515.000 - 1.600.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER