Premier Kampüs Ofis’te Teslimler Başlıyor

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Şubat 2016
Premier Kampüs Ofis’te Teslimler Başlıyor

Kağıthane'de yükselen Premier KampüS Ofis projesinde teslimler Şubat 2016 itibariyle başlıyor...

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier KampüS Ofis projesi İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane'de yer alıyor. Yatay binalarda yatay ofis konseptinin sunulduğu Premier KampüS Ofis projesinde teslimler bu ay itibariyle başlıyor.

20 bin metrekare alan üzerine yayılan Premier KampüS Ofis projesinde 58 bin 119 metrekare ofis alanı, 40 bin metrekare ticari alan bulunuyor. Toplam 372 adet ofis ve 42 adet ticari birimden meydana gelen Premier KampüS Ofis projesinde Kampüs Bahçe ve Kampüs Meydan yer alıyor.

Premier KampüS Ofis sosyal olanakları;

- Toplantı odaları
- Seminer odaları
- Açık hava toplantı alanları
- Spor alanları
- Parklar
- Restoranlar
- Kafeler
- Fitness Center
- Kapalı yüzme havuzu
- Tek pota basketbol
- Playstation odası
- Spa
- Parti ve hobi odaları
- Concierge hizmetleri
- Lobi
- Cep sineması
- Sağlık odas- Arşiv
- Lounge Plus
- Otopark
- Güvenlik

154 bin 491 metrekarelik bir alana yayılan Sadabad Korusu’na komşu olarak yükselen Premier KampüS Ofis projesi Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Karaköy gibi merkezi semtlerin ortasında, TEM bağlantı yoluna 1 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 15 dakika ve FSM Köprüsü’ne 12 dakika mesafede konumlanıyor.

Ayrıca 2017'de tamamlanacak Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattı bölgeye ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Bununla beraber 2020 yılına kadar tamamlanması planlanan 3 katlı Büyük İstanbul Tüneli Hasdal-Ümraniye arası 40 dakikaya indirecek ve Kağıthane bu iki lokasyonu birbirine bağlar konumda olacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.