Prime İstanbul Residence projesinde satış başladı

Basın Ekspres Yolu’nda havalimanına yakın olarak konumlanan Prime İstanbul Residence projesi home Office olarak yenilendi ve satışlara başladı.

11 Ağustos 2017
Prime İstanbul Residence projesinde satış başladı Farklı iş çevrelerine hitap eden Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Prime İstanbul Residence projesindeki üniteler daha kullanışlı olması öngörülerek Home Office’e dönüştürüldü. Yeni haliyle iş ve yaşam merkezi kompleksi haline gelen ve satışlara başlayan projenin satış danışmanlığı ise Turyap tarafından yapılacak.

Lokasyon olarak hem iş hem de yaşam alanı anlamında gelişmekte olan bir bölgede konumlanan Prime İstanbul Residence, havaalanına 2 kilometre, yeni havalimanına ise yakın bir mesafede yükseliyor. Altın Aks olarak isimlendirilen bölgede inşa edilen proje,  bünyesinde faaliyet gösteren Pullman ve Mercure otellerinin tüm olanaklarından faydalanma fırsatı da sağlıyor. Bu avantajıyla birlikte yatırımcıları için spor, eğlence, ulaşım, yemek, temizlik ve güvenlik gibi konulardaki sorunlarını da çözüme kavuşturuyor.

Prime İstanbul Residence projesindeki daireler 84 metrekareden başlayarak farklı genişliklerde alıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Projedeki konutlar, ferah balkon, teras, bahçeleriyle dizayn edilerek konut ve iş yaşam alanı anlayışına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca proje, ev büyüklüğündeki dairelerde uygulanan düşük aidat bedelleriyle de bölgedeki konut ve ofis projeleriyle arasındaki farkını ortaya koyuyor.

Prime İstanbul Residence projesi hem yatırım hem de kullanım açısından oldukça avantajlı bir alım sağlıyor. 5 bin 600 ila 8 bin 950 TL metrekare bandındaki fiyatları ve hemen teslim avantajı ile kira getirisi yönünden de oldukça cazip bir yatırım olarak ön plana çıkıyor.

PRESTİJLİ BİR YAŞAM ALANI

Proje içinde barındırdığı sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Prime İstanbul Residence yatırımcılarına, kongre merkezindeki toplantı salonları, fuar ve davet alanları, fitness salonu, yüzme havuzu, Türk hamamları, buhar banyosu, sauna, güzellik ve bakım terapilerinin uygulandığı SPA alanı, jakuzili ve banyolu özel VIP masaj odaları, Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin lezzetlerin sunulduğu restoran ve barlar sunarak alıcılarına prestij kazandıracak bir alan inşa ediyor.  

HAVAALANI ARASINDA YRIM SAATTE BİR ÜCRETSİZ SERVİS

Prime İstanbul Residence, konumlandığı Atatürk Havalimanı’na yakın noktası ile tatil, eğitim, sağlık, yerleşim ve yatırım tercihi yapacak yabancılarında tercihlerinde üst sıralarda yer alıyor. Proje yalnızca yurtdışından geleceklerin değil diğer şehirlerinden sık sık seyahat eden iş insanlarının da dikkatini çekiyor. Otellerde kalmak yerine kendi evinin konforunda konaklamak isteyenlerin ev ve ofis ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Prime İstanbul Residence, dairelerini bu düşünceyi baz alarak yeniliyor. Projedeki konutlar, konutta fazla yorulmadan yaşamak isteyen başta beyaz yakalılar olmak üzere yalnız yaşayan, öğrenci, yeni evliler ve orta yaş grubu için pratiklik ve konfor ön planda tutularak tasarlanıyor. Ayrıca Prime İstanbul Residence kompleksi ile havaalanı arasında karşılıklı olarak yarım saat arayla ücretsiz servis olanağı da sunuyor.PROJE BİN KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Projenin konumlandığı bölgede ciddi bir istihdam alanı yaratması da ön görülüyor. Her yıl beş yüz binden fazla kişiye hizmet etmesi hedeflenen proje; 488 konut ve ofis karması, Pullman Hotels Resorts, Mercure Hotels, 60 adet toplantı salonu, 5 bin kişilik Performance&Convention Center, 2750 m2'lik alanda; kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sportif alanlar, hamam, sauna - buhar odaları, masaj - SPA ve wellnes sağlık alanları, kuaförlük hizmetleri ile bin kişinin istihdamını gerçekleştirmesi planlanıyor.

 “AİDAT SORUNUNU MİNİMİZE EDİYORUZ”

Prime İstanbul Residence ile ilgili açıklama yapan projenin Genel Koordinatörü Bilge Özdemir: ‘‘Çalışan, bekâr, yeni evliler ya da konutunda yorulmadan yaşamak isteyen yalnız ve yaşlı insanlar için pratik ve konforlu bir hayat sunmaya odaklandık. Lokasyon, fiyat&yatırım, geniş hacim, hemen teslim ve consierge gibi satın alma faktörünü etkileyen birçok özelliğin buluştuğu proje düşük aidat kriteriyle de benzerlerinden ayrılıyor. Son yıllarda markalı konut projelerinin kâbusu haline gelen aidat sorunu daire sahiplerine olabildiğince minimize edilerek yansıtılıyor'' diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum