Ramazan Ayı Konut Kampanyaları

Birçok konut firması, Ramazan ayında çok özel konut kampanyaları düzenledi.Konuta Ramazan bereketi geldi...

08 Temmuz 2015
Ramazan Ayı Konut Kampanyaları

Sektörün önde gelen konut üreticileri, Ramazan ayına özel konut kampanyaları düzenliyor İşte Ramazan ayı konut kampanyaları ....

Ramazan ayının gelmesiyle gayrimenkul sektöründe yaşanılacağı düşünülen durgunluk, yerini hareketlenmeye bıraktı. Birçok İnşaat firması Ramazan'a özel birbirinden farklı kampanyalar düzenledi.

Ev almayı planlayan tüketicilerin, yatırımını Ramazan'da yapmaları için bir fırsat yaratan bu konut kampanyalardan; kimisinde indirim fırsatı sunulurken, kimisinde faizsiz taksit imakanı bulunuyor. Yüksek peşinat ödeyemeyecek yatırımcıları da düşünen konut firmaları, düşük peşinat kampanyaları da sunuyor. İşte Ramazan bereketinin yansıdığı konut projeleri...

Batışehir Projesi Ramazan Kampanyası

EgeYapı Group tarafından inşa edilen Batışehir projesinde Ramazan ayına özel , peşinatı öteleme kampanyası başlatıldı. Batışehir’den aldığınız evinizde oturmaya hemen başlayabilir, peşinatı ise 2 yıl sonra ödeyebilirsiniz. Batışehir projesinde ev sahibi olmak için sadece yüzde 1 kapora ödeyerek, yüzde 65 banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.

Batışehir PROJESİNDE RAMAZAN KAMPANYASI

-

Sinpaş GYO Ramazan Kampanyaları

Sinpaş GYO birçok projesinde iki farklı Ramazan kampanyası başlattı. Sinpaş Aydos Country, İnek Life, İncek Blue, Bursa Modern projelerinde, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel yüzde 11 indirim fırsatı sunuyor. Ege Yakası projesinde ise 11 bin liralık fiyat avantajı bulunuyor.

SİNPAŞ GYO RAMAZAN KAMPANYASI

-

DKY Kartal Projesi Ramazan Kampanyası

DKY inşaat Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde Ramazan ayı boyunca var olan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.

"Her şeyin bir tık fazlası" sloganıyla satışlarına başlayan DKY Kartal projesi 21 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Kolay ulaşım imkanına sahip proje, D-100 ve Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükseliyor. Projede Ramzan'a özel yüzde 3 indirim fırsatı bulunuyor.

DKY Kartal RAMAZAN KAMPANYASI

-

Lokum Evler Projesi Ramazan Kampanyası

İstanbul Tuzla'da yükselen Lokum Evler projesi 722 konuttan oluşuyor. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkanın da bulunduğu projede, ekstra yüzde 3 indirim uygulanıyor. Projeden Ramazan’da ev alanlar, yüzde 25’lik peşinatlarını projenin teslim tarihine kadar erteleyebiliyor.

Lokum Evler RAMAZAN KAMPANYASI

-

Concord istanbul Projesi Ramazan Kampanyası

İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projesi kapsamında yaşama geçirilen Concord İstanbul projesinde Ramazana özel “düşük faiz”, “peşinat öteleme” ve “indirim” fırsatlarından oluşan Ramazan kampanayası başlatıldı. Concord İstanbul’da fiyatlar ise 370 bin liradan başlıyor.

CONCORD İSTANBUL RAMAZAN KAMPANYASI

-

Adam Kule Projesi Ramazan Kampanyası

Dap Yapı, yatırımlarına Kartal Dragos’ta konumlanan Adam Kule projesinde Ramazan ayına özel fırsatlar sunuluyor. Ramazan kampanyası kapsamında projenin fiyatları, lansman öncesinde geçerli olan avantajlı fiyatlara çekiliyor. Ramazan kampanyası kapsamında yüzde 5 indirim uygulanan projede, yüzde 10 peşinat ödeyerek de ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca projede vade farksız taksitlendirmede yapılabiliyor.

Adam Kule RAMAZAN KAMPANYASI

-

Kağıthane 7000 Projesi Ramazan Kampanyası

Gen Yapı tarafından hayata geçirilen Kağıthane 7000 projesinde Ramazan nedeni ile eski fiyatlar geçerliliğini koruyor. Projede Ramadan ayına özel fiyatlar 435 bin liradan başlıyor. Projede ayrıca kişiye özel esnek ödeme planları oluşturulabiliyor.

Kağıthane 7000 RAMAZAN KAMPANYASI

-

Sur Yapı Ramazan Kampanyaları

Avrupa Yakasında yer alan Mirage Rezidans ve Anadolu Yakasında yer alan İlkbahar projelerinde ramazana özel kampanya yapan Sur Yapı lansmana özel yüzde 7 indirim fırsatı sunuyor.Ramazan kampanyazı çerçevesinde yüzde 7 indirim ile birlikte Sur Yapı bünyesinde, banka kredisiz yüzde 25 peşinatın ardından 48 ay vade farksız ödeme imkanının bulunduğu kampanyada kalan yüzde 25’lik kısım ise anahtar tesliminde ödeniyor. Tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde ise yüzde 7 lansman indirimine ek olarak yüzde 10 indirim daha uygulanıyor.

SUR YAPI RAMAZAN KAMPANYASI

-

Mai Residence Projesi Ramazan Kampanyası

FerYapı Mai Residence'ta Ramazan kampanyası kapsamında ev almak isteyen tüketicilere uygun ödeme koşulları sunuyor. İsteyenler Mai Residence'tan hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışta olan projede yüzde 25'lik peşinat Temmuz 2016'da ödeniyor. Yüzde 75'lik krediyi ise dileyenler hemen ödeyebiliyor, dileyenler ise 1 yıl sonra ödeyebiliyor. Projede daire fiyatları 317 bin liradan başlıyor.

Mai Residence RAMAZAN KAMPANYASI

-

Ramazan Ayı Konut Kampanyaları

-

Yukarıda Ramazan ayı boyunca geçerli olan konut üreticilerinin sunduğu Ramazn Ayı Konut Kampanyaları ile ilgili bilgi yer almaktadır.

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.