Referans Bahçeşehir Projesinde Teslimler Aralık 2018’de

Banka kredisi ile ödeme imkanı sunulan Referans Bahçeşehir projesinde fiyatlar metrekare bazında 3 bin 700 TL'den başlıyor...

12 Mayıs 2016
Referans Bahçeşehir Projesinde Teslimler Aralık 2018’de Banka kredisi ile ödeme imkanı sunulan Referans Bahçeşehir projesinde fiyatlar metrekare bazında 3 bin 700 TL'den başlıyor...

KİPTAŞ arazisi üzerinde Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi İstanbul Bahçeşehir’de yer alıyor. 26 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje toplam 465 konut ve 34 ticari birimden meydana geliyor.

Referans Bahçeşehir projesinde büyüklükleri 64 metrekare ile 376 metrekare arasında değilen 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Referans Bahçeşehir fiyatları metrekare bazında 3 bin 700 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirebiliyor.

TEM Otoyolunun yanı başında yükselen Referans Bahçehir projesi, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, metro, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında konumlanıyor.

Teslimlerin Aralık 2018’te yapılması öngörülen Referans Bahçeşehir projesinin sosyal olanakları arasında;

- Açılabilir – Kapanabilir yüzme havuzu
- Güneşlenme alanları
- Türk hamamı
- Sauna
- Fitness center
- Basketbol sahası
- Çocuk kulübü
- Açık hava sinema
- Dinlenme terasları
- Yürüyüş yolları
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.