Referans Bahçeşehir Satışa Çıktı

18 Nisan 2016
PAYLAŞ
Referans Bahçeşehir Satışa Çıktı

Referans Bahçeşehir metrekaresi 3 bin 700 TL’den satışa çıktı. Referans Bahçeşehir projesinde teslimlerin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor...

KİPTAŞ güvencesiyle Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi satışa çıktı.

26 bin metrekare alan üzerinde toplam 465 konut ve 34 adet ticari üniteden oluşan Referans Bahçeşehir projesinde büyüklükleri 64 ile 376 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’ e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

METREKARESİ 3 BİN 700 TL
Referans Bahçeşehir fiyatları metrekare bazında 3 bin 700 TL’den başlıyor.

Tem Otoyolu’nun hemen yanında yükselen Referans Bahçeşehir Kiptaş projesi Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında konumlanıyor.

Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Kiler Referans Bahçeşehir projesinin sosyal olanakları arasınad ise, süs havuzları, yüzme havuzu, dinlenme terasları, sauna, açık sinema alanı, basketbol sahası, Türk hamamı, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, fitness salonu, mağazalar ve 2 koru alanı yer alıyor.

300 MİLYON HASILAT BEKLİYORUZ
Projeden 300 milyon TL hasılat beklentilerinin olduğunu söyleyen Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, tanıtım yapmadan projenin yüzde 20’sine yakın ön talep aldıklarını söyledi.

FİYATLARI KISA SÜRELİĞİNE EKONOMİK TUTACAĞIZ
Metrekaresi 3 bin 700 TL’den satışlara bugün itibariyle başladıklarını belirten Nahit Kiler, fiyatları kısa süreliğine ekonomik tutacaklarını söyledi.

2016’DA 2 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
2016’da 2 milyar TL’lik yeni yatırım yapacaklarına dikkat çeken Kiler, “Referans Bahçeşehir projemizin yanı sıra bu yıl içinde Kartal’da da yeni projemiz olacak. Yine yılın sonlarına doğru Beylikdüzü’nde de 2 bin konutluk yeri bir projeye başlayacağız. 2016’da toplam 2 milyar TL’lik yatırıma imza atacağız” ifadesinde bulundu.

KİPTAŞ BAHÇEŞEHİR 5. ETAP YOLDA
Referans Bahçeşehir’in Kiptaş Bahçeşehir projesinin 4.etabı olduğunu hatırlatan Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Mayıs ayı gibi 5.etaba da başlayacaklarını söyledi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Referans Bahçeşehir Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap