• Kampanyalar
  • Resim İstanbul Orman Projesinden Yaz Kampanyası

Resim İstanbul Orman Projesinden Yaz Kampanyası

Resim İstanbul Orman projesinde yaz aylarına özel kampanya düzenlendi. İşte Resim İstanbul Orman Yaz Kampanyası detayları...

05 Ağustos 2015
Resim İstanbul Orman Projesinden Yaz Kampanyası

Resim istanbul Orman projesinde yaz aylarına özel kampanya düzenlendi. İşte Resim İstanbul Orman Yaz Kampanyası detayları...

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman projesi yaz kampanyası kapsamında farklı ödeme planlarıyla konut alıcısını 2 bin liralık taksitlerle ev sahibi yapıyor.

Çeşitli ödeme kolaylıklarının sunulduğu Resim İstanbul Orman yaz kampanyasında yüzde 1 peşinat, firma bünyesinde finansman imkanı, teslime kadar düşük taksit ve "yüzde 50’si şimdi yüzde 50’si teslimde ödeme" seçenekleri ile yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Teslime kadar düşük taksit seçeneğini kullanmayı tercih eden alıcıların 1 oda 1 salon daireyi aylık 2 bin lira taksitle alabileceğini belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Dileyen herkesi kira öder gibi küçük taksitlerle ev sahibi yapıyoruz. Diğer ödeme planlarımızla da ev hayaline bir adım daha yaklaştırıyoruz” açıklamasını yaptı.

Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında inşa edildiğini söyleyen Gür, “Orman benim hayatımda, temiz hava mutfağımda diyen herkesi yaz kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

RESİM İSTANBUL ORMAN PROJE DETAYLARI

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de inşa edilen ve 28 blokta 1.310 daireden oluşan Resim İstanbul’un ilk etabı satışa çıktı. Üç etaptan oluşan projenin birinci etabında 546 daire yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin peşin fiyatı 154 bin liradan başlıyor.

Anadolu yakasının en büyük projesi olma özelliğine sahip olan Resim İstanbul, 28 blokta 1.310 daireden oluşuyor. Üç etap halinde inşa edilen projenin bugün satışa çıkan ilk etabında 546 daire bulunuyor. 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Resim İstanbul’da daire sakinlerine bol oksijenli tertemiz bir havada doğal bir yaşam vaat ediyor. Projenin yüzde 81.3’lük alanı yeşile ayrılmış durumda.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat