• Kampanyalar
  • Resim İstanbul Projesinde Ramazan Kampanyası

Resim İstanbul Projesinde Ramazan Kampanyası

İstanbul Fatih'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Temmuz 2014
Resim İstanbul Projesinde Ramazan Kampanyası

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Sancaktepe bölgesinde inşa edilen Resim istanbul projesinde 'Ramazan kampanyası' var.

Ortadoğu Grup'un İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul’da fırsat kampanyaları devam ediyor. 28 blok ve 1310 daireden oluşan Resim İstanbul’da 2 bin lira peşinat ve teslime kadar 784 lira taksitle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde 2 bin lira paşinatla ev sahibi olabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında satışları devam eden projede aynı zamanda teslimata kadar aylık 784 lira taksit ödeme imanı sunuluyor.

Ortadoğu Grup’un Sancaktepe’de inşa ettiği Resim İstanbul projesi, yeni kampanyasını 15 Haziran Pazar Babalar Günü’nde projenin satış ofisinde açıkladı. Kampanyada son derece düşük peşinat ve taksitler var. Kampanya şartlarının bizzat Ortadoğu Grup CEO’su Mehmet Gür tarafından açıklanması da sektörde bir ilk olarak tarihe geçti.

2 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Kampanya hakkında bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür, kampanya kapsamında daire tipine göre belirlenmiş çok düşük tutarlarda peşinat alındığını belirtti. Gür, projede daire peşinat fiyatlarının 1+1’lerde 2 bin lira, 2+1’lerde 4 bin lira, 3+1’lerde 5 bin lira ve 4+1’lerde 10 bin lira olduğunu açıkladı.

TESLİM TARİHİNE KADAR DÜŞÜK FİYAT AVANTAJI

Düşük tutarda peşinatın yanı sıra teslime kadar aylık taksit ödemelerinin de ev sahibi olmak isteyenleri rahatsız etmeyecek seviyede tutulduğunu belirten Gür, kampanyanın özellikle kiracılar için büyük avantaj sağladığının altını çizdi. Mehmet Gür, kampanyanın teslime kadar ödenecek aylık taksitlerinin çok düşük olması sayesinde kiracıların rahatlıkla hem kiralarını ödeyip hem de satın aldıkları evin taksitlerini ödeme imkanına sahip olabileceğini anlattı. Projede daire tiplerine göre teslime kadar ödenecek aylık taksitlerin 1+1 daireler için aylık 784 lira olduğunu söyleyen Gür, 2+1 daireler için aylık 1223 TL, 3+1 daireler için aylık 1756 TL ve 4+1 daireler için ise aylık 2 bin 558 TL olduğunu açıkladı.

Kampanyadan yararlanıp projeden daire almak isteyenlerin, daire bedelinin kalan kısmını banka kredisi kullanarak ödeyebileceğini belirten Gür, burada da sağladıkları avantaj sayesinde, daire sakinlerinin banka kredi ödemelerine dairelerini teslim aldıktan sonra başlayacaklarını söyledi.

DAİRE FİYATLARI

Kampanyanın en önemli özelliklerinden birinin de vade farkı uygulamasının olmaması olduğunu ifade eden Mehmet Gür, kampanyada daire tiplerine göre fiyatların 1+1 dairelerde 235 bin 250 TL, 2+1 dairelerde 366 bin 750 TL, 3+1 dairelerde 526 bin 800 TL ve 4+1 dairelerde de 767 bin 450 TL olduğunu açıkladı.

PEŞİN ÖDEMELERDE YÜZDE 10 İNDİRİM

Kampanya kapsamında 235 bin 250 TL’den satışa sunulan 1+1 daireye 2 bin lira peşinat vererek sahip olunabileceğini açıklayan Gür, “Daire sahibi teslime kadarki 18 ay boyunca aylık 784 lira taksit ödüyor. Kampanya kapsamında ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunuyoruz. Uygun şartlarda ev sahibi olmak isteyen herkesi kampanyadan yararlanmaya bekliyoruz” diye konuştu.

YÜZDE 50 PRİM YAPMASI BEKLENİYOR

En düşük ve en yüksek konut fiyatının 235 bin 250 lira ile 767 bin 450 lira arasında değiştiği Resim İstanbul projesinde daire peşinat fiyatları 1+1’lerde 2.000 lira, 2+1’lerde 4.000 lira, 3+1’lerde 5.000 lira ve 4+1’lerde 10.000 lira olarak belirlendi. 17 ay boyunca 1+1 daireler için 784 lira, 2+1 daireler için 1.248 lira, 3+1 daireler için 1.810 lira, 4+1 daireler için ise aylık 2.558 lira taksit ödemesi yapılıyor. Kalan konut bedeli için teslimde konut kredisi kullanılıyor. Resim İstanbul projesinin yüzde 40-50 oranında prim yapması bekleniyor. Projede anahtar teslim işlemlerinin ise 2015 yılının Aralık ayında yapması planlanıyor.

Resim İstanbul projesinde satışa çıkarılan dairelerin güncel fiyat listesi ise şöyle :

1 oda 1 salon daireler : 235 bin 250 liradan başlayan,
2 oda 1 salon daireler : 374 bin 450 liradan başlayan,
3 oda 1 salon daireler : 543 bin 200 liradan başlayan,
4 oda 1 salon daireler : 767 bin 450 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Resim İstanbul Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Fatih Mah. Kerpiç Sok. Sancaktepe/İstanbul
Telefon : 444 53 18
Web : http://www.resimistanbul.com/
E-mail : info@resimistanbul.com

Resim İstanbul Projesi Fotoğrafları :

Resim İstanbul Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri:

- Açık yüzme havuzu
- Basketbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Göl/gölet
- Kafe
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna Sinema
- Tenis kortu
- Türk hamamı
- Yürüyüş parkuru
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su Deposu
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Resim İstanbul Projesi Plan ve Kroki Görselleri:HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat