Rihanna’nın Barbados’taki 22 Milyon Dolarlık Evi

05 Şubat 2015
PAYLAŞ
Rihanna’nın Barbados’taki 22 Milyon Dolarlık Evi

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, geçen yıl kiraladığı Barbados'taki 22 milyon dolarlık evi satın aldı.

Hazırlayan: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

26 yaşındaki şarkıcı, doğup büyüdüğü Barbados'un en lüks bölgelerinden biri olan One Sandy Lane'de bulunan 22 milyon dolarlık evi, ailesi için satın aldı. Rihanna, her yılbaşında ve özel günlerde ailesini ziyaret ettiği Barbados'ta artık bu evde kalacak.

10 bin metrekarelik alana sahip saray yavrusunun bulunduğu bölgede güvenlik, 7 gün 24 saat çalışan özel bir güvenlik şirketi tarafından sağlanıyor. Karayip bölgesinin en popüler sahillerinden olan Barbados sahiline 'sıfır' konumda bulunan Rihanna'nın evi, geniş bir terasa sahip...

OTEL SUİTLERİNİ ARATMAYAN ODALAR

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın evinde her ayrıntı düşünülmüş. Geniş bölümlere sahip evin otel suitlerini aratmayacak derecede kullanışlı ve şık odaları var. Her yatak odasının özel giyinme bölümü mevcut. Ayrıca Rihanna'nın evinde, diğer meslektaşlarında olduğu gibi, lüks hobi odaları ve kayıt yapabilmek için stüdyo da bulunuyor.

MUHTEŞEM OKYANUS MANZARASI

Rihanna'nın evindeki özellikler saymakla bitmiyor. Büyük bir havuza sahip olan evin terasından muhteşem okyanus manzarası saatlerce izlenebilir.

İşte Rihanna'nın evi :


"Rihanna’nın Barbados’taki 22 Milyon Dolarlık Evi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap