• Kampanyalar
  • Rings İstanbul’dan Anneler Günü Süprizi

Rings İstanbul’dan Anneler Günü Süprizi

İstanbul Sancaktepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mayıs 2015
Rings İstanbul’dan Anneler Günü Süprizi

Rings İstanbul'dan 8-10 Mayıs tarih aralığında ev alanlara, 10 bin lira değerinde Zen Pırlanta hediye çeki veriliyor.

Rings İstanbul'dan Anneler Günü Süprizi

Anneler günü için özel bir kampanyaya imza atan Rings İstanbul, bu özel günde anneler ve anne adayı hanımlara benzersiz bir hediye şansı sunuyor. Rings İstanbul'dan 8-10 Mayıs tarih aralığında ev alanlara, 10 bin lira değerinde Zen Pırlanta hediye çeki veriliyor.

Bunun dışında sınırlı sayıda kalmış bahçeli ya da teraslı, büyük metrekareli hemen teslim evlere de 30 ay vade ve sıfır faiz oranlarıyla sahip olmak mümkün.

499 ev ve 99 rezidans daireden oluşan Rings İstanbul, Anadolu yakasının sayılı ormanlık alanlarından Aydos Dağı eteklerinde bulunmaktadır. Yaşamın başladığı projede, yürüyüş ve bisiklet için bulunan özel yollar yanında kapsamlı spor alanları ve doğal hayata yakınlaşmak amacıyla meyve ağaçları mevcuttur. Doğadan kopuk olmayan bir yaşam sürülürken şehirsel imkanların da yaşanmasına olanak sağlayan özel bir yapıya sahip Ring İstanbul.

Son dönemde yaygınlık kazanan bir anlayış ile kendi yaşam alanını kendi içinde barındıran Rings İstanbul, Rings AVM bünyesinde hizmet veren sinema salonları, seçkin markaları, yemek bölümleri, eğlence merkezleri ve hipermarket bölümleriyle her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir yapıda. AVM Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı da karşılıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8, İstanbul Finans Merkezi’ne 15, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede bulunan ve  önemli ana yollara yakınlığı ile de dikkat çeken Rings İstanbul, anneler günü süprizi ile ilgi uyandıracağa benziyor.



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat