Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Yapı imzası taşıyan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi, İstanbul'da cazip fiyatlarla konut sahibi olma fırsatını sunuyor.

23 Temmuz 2017
Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire İstanbul Anadolu yakası Tuzla bölgesinde yükselen Satya Evliya Çelebi Tuzla projesinde satışlar başladı. 4 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen proje 3 bloktan oluşuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi toplam 138 daireden oluşuyor.

Satya Yapı tarafından iki etaptan oluşturulan projede birinci etapta daire teslimleri hemen yapılıyor. Bunun yanı sıra projede görülen cazip fiyatlar ve ödeme planları dikkat çekiyor. İşte Satya Evliya Çelebi Tuzla projesindeki daire fiyatları:

1+1 daireler 247 bin TL'den başlayan fiyatlarla,
2+1 daireler 300 bin TL'den,
3+1 daireler ise 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hemen teslim dairelerin yer aldığı birinci etapta yüzde 25 peşinat, ikinci etapta ise yüzde 35 peşinat, kalanı banka kredisi ile Satya Evliya Çelebi Tuzla projesinde konut sahibi olunabiliyor. Öte yandan projede daire büyüklükleri 63 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Ağustos 2018 tarihi için proje bitişi hedeflenmekte olan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesinde oldukça fazla sosyal donatıya yer verilmiş durumda. Güvenlikli bir site hayatına lüks hayat dokusunu da ekleyen projede açık yüzme havuzu, sauna ve buhar odası gibi sosyal olanaklar bulunmakta. Barbekü alanı, fitness merkezi, hobi salonu, süs havuzları, kamelya gibi dikkat çeken imkanları da projede bulmak mümkün. Aileler için imkan sunmayı unutmayan projede, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, özel peyzaj gibi olanaklar bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyetleri arasında bulunan 2 arsasını 5 Aralık’ta satışa sunuyor.

24 Kasım 2017


Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Hemen avantajı bulunan Butiq Yaşam Kartal projesi yüzde 30 peşin kalanı şirket bünyesinde 36 ay vade

24 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.