Sea Pearl Ataköy Bakü’de Görücüye Çıkıyor

14 Aralık 2015
PAYLAŞ
Sea Pearl Ataköy Bakü’de Görücüye Çıkıyor

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesi ile 17-19 Aralık tarihleri arasında Bakü Expo'da gerçekleşek olan Recexpo Fuarı'na katılmaya hazırlanıyor...

Kuzu Grup Ataköy'de hayata geçirdiği Sea Pearl Ataköy projesini Fransa ve Dubai'den sonra Bakü'de görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

17-19 Aralık tarihleri arasında Baku Expo'da gerçekleşek olan Recexpo Fuarı, Azerbaycan'da yerel ve uluslararası sektörel katılımın bir arada bulunacağı ilk organizasyon olarak dikkat çekiyor.

Azerbaycan'ın Türkiye'den konut alan ilk 5 ülke arasnda yer aldığını vurgulayan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Azerilerin başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerine ilgi gösterdiklerini belirtti. Kuzu, Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcılarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacak olmaktan son derece mutluyuz dedi.

2 MİLYAR 700 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi 217 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2 etaptan meydana gelen Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesi 20 katlı 4 blokta 631 üniteden oluşuyor. Büyüklükleri 88 ile 398 metrekare arasında değişen 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor. Sea Pearl Ataköy projesinde ilk etap teslimlerinin Temmuz 2017'de yapılması planlanıyor.


"Sea Pearl Ataköy Bakü’de Görücüye Çıkıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap