Sea Pearl Ataköy Bakü’de Görücüye Çıkıyor

İstanbul Bakırköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Aralık 2015
Sea Pearl Ataköy Bakü’de Görücüye Çıkıyor

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesi ile 17-19 Aralık tarihleri arasında Bakü Expo'da gerçekleşek olan Recexpo Fuarı'na katılmaya hazırlanıyor...

Kuzu Grup Ataköy'de hayata geçirdiği Sea Pearl Ataköy projesini Fransa ve Dubai'den sonra Bakü'de görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

17-19 Aralık tarihleri arasında Baku Expo'da gerçekleşek olan Recexpo Fuarı, Azerbaycan'da yerel ve uluslararası sektörel katılımın bir arada bulunacağı ilk organizasyon olarak dikkat çekiyor.

Azerbaycan'ın Türkiye'den konut alan ilk 5 ülke arasnda yer aldığını vurgulayan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Azerilerin başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerine ilgi gösterdiklerini belirtti. Kuzu, Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcılarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacak olmaktan son derece mutluyuz dedi.

2 MİLYAR 700 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi 217 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2 etaptan meydana gelen Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesi 20 katlı 4 blokta 631 üniteden oluşuyor. Büyüklükleri 88 ile 398 metrekare arasında değişen 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor. Sea Pearl Ataköy projesinde ilk etap teslimlerinin Temmuz 2017'de yapılması planlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya konutları 507 bin lira ile 1 milyon 250 bin lira arasında değişen fiyatlarıyla Fuzul ve

25 Eylül 2017


Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Sakarya’da 4 arsa 9 milyon liraya satışa çıktı

Serdivan Belediye Başkanlığı, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde konumlanan toplam 4 arsayı ihale yoluyl

25 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat