Sea Pearl Ataköy Fiyatları 842 Bin Dolardan Başlıyor

İstanbul Bakırköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Mart 2016
Sea Pearl Ataköy Fiyatları 842 Bin Dolardan Başlıyor

Ataköy'de denize sıfır noktada yükselen Sea Pearl Ataköy projesinde fiyatlar 842 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

İstanbul Avrupa yakasında Ataköy'de denize sıfır yaşama geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Cityscape fuarına yatırımcılarla buluştu.

Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla yaşama geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi 2 etaptan meydana geliyor. Projenin 20 katlı 4 blok halinde 631 adet konuttan meydana gelen ilk etabında satışlar devam ediyor.

Sea Pearl Ataköy projesinde alanları 88 metrekare ile 398 metrekare arasında 1+1'den 4,5+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Sea Pearl Ataköy fiyatları 842 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Sea Pearl Ataköy projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirim uygulanırken, banka kredisi ile ya da firma bünyesinde vadelendirme seçenekleri sunuluyor. Projede birinci etap teslimlerinin Temmuz 2017'de, ikinci etap teslimlerinin 2018'de yapılması öngörülüyor.

Yüzde 20'si Yabancılara Satıldı

Fuarda açıklamalarda bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Sea Pearl Ataköy projesinin ilk etabında satışların yüzde 40’ını tamamladıklarını, bu oranın yüzde 20’sini yabancılara sattıklarını söyledi.

2. Lansman Geri Sayım Başladı

Kuzu, "SeaPearl Ataköy projemizde yer alan otel birimimizin işletilmesiyle ilgili bölgeye ve şehre değer katacak bir marka ile anlaşma sağladık. Önümüzdeki dönemde ortak bir basın lansmanı ile detayları paylaşacağız" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Hem tasarım ve konumuyla hem de cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcıların dikkatini çeken Polat Ev G

19 Ekim 2017


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.