Sea Pearl Ataköy Fiyatları 842 Bin Dolardan Başlıyor

25 Mart 2016
PAYLAŞ
Sea Pearl Ataköy Fiyatları 842 Bin Dolardan Başlıyor

Ataköy'de denize sıfır noktada yükselen Sea Pearl Ataköy projesinde fiyatlar 842 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

İstanbul Avrupa yakasında Ataköy'de denize sıfır yaşama geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Cityscape fuarına yatırımcılarla buluştu.

Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırımla yaşama geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi 2 etaptan meydana geliyor. Projenin 20 katlı 4 blok halinde 631 adet konuttan meydana gelen ilk etabında satışlar devam ediyor.

Sea Pearl Ataköy projesinde alanları 88 metrekare ile 398 metrekare arasında 1+1'den 4,5+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Sea Pearl Ataköy fiyatları 842 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Sea Pearl Ataköy projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 indirim uygulanırken, banka kredisi ile ya da firma bünyesinde vadelendirme seçenekleri sunuluyor. Projede birinci etap teslimlerinin Temmuz 2017'de, ikinci etap teslimlerinin 2018'de yapılması öngörülüyor.

Yüzde 20'si Yabancılara Satıldı

Fuarda açıklamalarda bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Sea Pearl Ataköy projesinin ilk etabında satışların yüzde 40’ını tamamladıklarını, bu oranın yüzde 20’sini yabancılara sattıklarını söyledi.

2. Lansman Geri Sayım Başladı

Kuzu, "SeaPearl Ataköy projemizde yer alan otel birimimizin işletilmesiyle ilgili bölgeye ve şehre değer katacak bir marka ile anlaşma sağladık. Önümüzdeki dönemde ortak bir basın lansmanı ile detayları paylaşacağız" dedi.


"Sea Pearl Ataköy Fiyatları 842 Bin Dolardan Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap