Sea Pearl Ataköy Örnek Daireleri Hazır

Sea Pearl Ataköy projesinin örnek daireleri hazırlandı. Temmuz 2017'de teslim edilmesi planlanan Sea Pearl Ataköy fiyatları metrekare bazında 8 bin dolardan başlıyor...

06 Ekim 2016
Sea Pearl Ataköy Örnek Daireleri Hazır Sea Pearl Ataköy projesinin örnek daireleri hazırlandı. Temmuz 2017'de teslim edilmesi planlanan Sea Pearl Ataköy fiyatları metrekare bazında 8 bin dolardan başlıyor...

Kuzu Grup tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy'ün örnek daireleri ziyarete hazır. 2.7 milyar dolar yatırımla 2 etap halinde yaşama geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi 217 bin metrekare inşaat alanında inşa ediliyor.

Sea Pearl Ataköy projesinin 20 katlı 4 blok halinde 631 daireden meydana gelen ilk etabında satışlar devam ediyor. Projede 88 ila 398 metrekare arasında 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

METREKARESİ 8 BİN DOLAR
Sahil yolu üzerinde yükselen Sea Pearl Ataköy fiyatları metrekare bazında 8 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Temmuz 2017'de teslim edilmesi planlanan Sea Pearl Ataköy'de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sea Pearl Ataköy projesindeki ihtişamlı yaşamı yerinde göstermek isteyen Kuzu Grup, örnek dairelerini tamamlandı. 2 bin 400 metrekarelik yeni satış ofisinde yer alan 119 metrekare 1,5+1 ve 385 metrekare 4,5+1 örnek daireler Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edildi.

Örnek dairelerde Amerika’nın en ünlü markaları arasında yer alan Caracole ve İtalya’nın öncü mobilya markası Versace koleksiyonları kullanılırken, dairelerin manzarası ön planda tutularak daha alçak ve ufak mobilyalar tercih edilmiş.

İHTİŞAMLI YAŞAMI YERİNDE GÖRÜN
Örnek daireleri basına gezdiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "İhtişamlı yaşam, lüks yaşam deyip durduk. Bu yaşamı yerinde görün ve karar verin istedik. Yaptığımız örnek dairelerde şu ana kadar söylediğimiz tüm ayrıcalıklar somut olarak karşımıza çıkıyor" dedi.

YÜZDE 43 SATILDI
Satışlar hakkında da bilgi veren Kuzu, "Birinci etapta satışların yüzde 43'ünü tamamladık. Yabancıya da satışımız var ama ağırlıklı olarak yerli müşterilere sattık" diye konuştu.

Sea Pearl Ataköy ÖRNEK DAİRE
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat