Sea Pearl Ataköy Otel ve Rezidans Birimini Jumeirah İşletecek

İstanbul Bakırköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Nisan 2016
Sea Pearl Ataköy Otel ve Rezidans Birimini Jumeirah İşletecek

Kuzu Grup, Sea Pearl Ataköy projesi kapsamında yer alan 202 odalı otel ve 62 adet rezidansın işletmesi için 20 yıllığına Jumeirah ile anlaştı...

Kuzu Grup, Sea Pearl Ataköy’deki otel ve rezidansların işletmesi için 20 yıllığına Dubai Holding üyesi Jumeirah Group’la anlaştı.

202 odalı otel ve 62 rezidans ünitesinin işletilmesi için uzun zamandır Jumeirah ile görüşme içinde olduklarını belirten Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, bu anlaşmanın projenin yanı sıra bölgeye hatta İstanbul’a büyük bir artı değer katacak dedi.

sea pearl

Jumeirah Group CEO’su Stefaan Leser ise Jumeirah Group’un Türkiye’de sağlam bir marka mevcudiyetine sahip olduğuna dikkat çekerek dünyanın dünya şehri İstanbul’da ikinci Jumeirah işletmesine sahip olmaktan mutluluk duyduklarnı ifade etti.

450 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi kapsamında 202 odalı otel ile 62 rezidans ünitesi yer alıyor. Projede büyüklükleri 57 ile 400 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Otel biriminde ise büyüklükleri 47 ile 430 metrekare arasında değişen (teraslı) standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presindental suite bulunuyor.

Otel ve rezidansların 2019’da hizmete açılması planlanan Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesi kapsamında;
-2 bin 344 metrekare konferans salonu
-2 bin 800 metrekare VIP Club
-244 metrekare VIP business center
-Bin 400 metrekare yeme-içme alanı
-500 metrekare denize sıfır restoran
-3 bin 265 metrekare spor salonu
-900 metrekare market alanı
-Türk hamamı
-Fitness
-Açık-kapalı yüzme havuzu
-Butik dükkanlar yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.